Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niebylam-niewiem

co mozna zwiedzic w Krakowie?

Polecane posty

Gość Michaszka

Jeżeli jesteś na wycieczce w Krakowie to polecam przemieszczać się taksówką jeżeli chce cie wszystko zobaczyć. Polecam Radio Taxi „DWÓJKI” oni mają super ceny .  Ja korzystam z ich usług jak chcę wiecej zobaczyć  pojechać na jakiś szoping 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danak

Również polecam tą korporację Radio Taxi „DWÓJKI” bo moim zdaniem mają najlepsze ceny i dojedziemy szybko bez zbędnego krążenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla

Często jestem w delegacji i te korporację to znam  wylot i wiem z kim można pojechać a kogo omijać z daleka . W Krakowie to mi zawsze wszystko pasowało ale w Katowicach na przykład to już nie koniecznie. Jak jestem w Katowicach to nie korzystam z innej korporacji niż z Tele Taxi. Moim zdaniem to najbardziej godna polecenia korporacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleci co można zwiedzać fajnego w Krakowie? przeprowadziłam się tu kilka tygodni temu, chętnie skorzystam z porad 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zwiedzania, poza oczywistymi zabytkami i lokalizacjami, polecam też dziedziniec Collegium Maius i Ogród Profesorski. Będąc w centrum, warto przejść się uliczką równoległą do Grodzkiej - Kanoniczą. Ruch dużo mniejszy, można spokojniej dojść w stronę Wawelu, a jednocześnie jest to naprawdę ładna uliczka. Ciekawy jest też Rynek Podgórski z kościołem św. Józefa. Nie wiem, czy będziesz mieć na to czas, ale zawsze warto zajrzeć do Nowej Huty (a właściwie jej starej części z Placem Centralnym), bo cała tamtejsza architektura to spory unikat. 

Weźcie pod uwagę również wycieczkę z przewodnikiem:

https://cracowcitybreakers.pl/wycieczki/

Taka wycieczka droga nie jest a można zobaczyć wiele niestandardowych miejsc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla relaksu i zeby dzieciaki zmeczyc ja polecam Park wola na Kasztanowej, potem mozna sobie spacerkiem do lasku wolskiego isc :) Park linowy, trampoliny i inne atrakcje. Super zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×