Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Leff salonowy

Jaki macie kolor scian w salonie??

Polecane posty

Gość Leff salonowy

Jaki kolor scian macie w salonie? Ja fioletowe ale chyba pomaluje na jakis beż bo ten fiolet tragicznie wyglada, jak baklazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdsfgh
nie mam salonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leff salonowy
Ecrue czy beż? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka biala czekolada czyli kremowy tak mam pomalowane 3 sciany,a na czwartej tapeta ten pokoj sluzy nam za salon,dzienny i sypialnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leff salonowy
pomarańczowy mam w drugim pokoju wiec tutaj chce inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odcienie szarości
ciemny niemal grafit i jasny szary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brąz -czekoladowy
plus oliwkowy , ale to zależy od mebli, jaki masz kolor mebli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam zapisane
ja mam zólty i szary ,bo salon mam dlugi i chudy , szary na mniejszych scianach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla was na zachete
kawa z mlekiem i na dwoch scianach pasy brazowe..ciemne..super to wyglada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burakotkaa
Ja mam ściany kawa z mlekiem (z przewagą mleka;)) i czekoladowe pasy - zaczynając od grubego pasa od podłogi na wysokośc ok 1m (w poziomie), potem kolor ściany - ok. 15 cm, potem czekolada na 15 cm i tak jeszcze 2 razy tylko że za każdym razem ciemny jest coraz węższy. A na scianie przeciwległej lustrzane odbice - czyli to samo ale od sufitu idą pasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla was na zachete
ja nie mam od sufitu tylko od polowy sciany w dol..pasy sa jednakowej szerokosci i sa tylko po srodku scian.jak dla mnie i moich znajomych rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam ekri/beż
I super wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam takie cuś a'la ecru, bo salon to musi być elegancki, jasny, takie jest moje zdanie, ale białe to za zimne., chyba ze na dwoch scianach bialy i na dwoch np. czerwony albo zolty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały w salonie mam tylko jedną ścianę w sumie druga to okna i balkon, trzecia to drzwi przesuwne w kolorze klonu a czwartej nie ma - bo jest niska ścianka i kuchnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak?
mhm,fioletowo - zielony ;) zajebiscie to wygląda,choć kolory moga wydawać się ' gryzące''rażące'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Jasnozielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wam powiem 3 pokoje...
W Salonie też mam ecru W Sypialni mam dłuższe ściany na czerwony, ale nie taki krwisty tylko taki jasny a krótsze na biały ale tez nie "klasyczny" tylko ciemniejszy taki A syn ma w pokoju dłuższe sciany na ciemo-zolty a krotsze tez na bialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku-ku-rydza@o2.pl
ja mam kremowe takie ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millabella
Niedawno sobie zrobiłam pistacjowe ściany w salonie i to był dobry wybór. :) Postanowiłam zaszaleć, bo w programie http://www.urzadzamypodklucz.pl/aktualnosc48.html usłyszałam, ze Polacy mają dość zachowawczy gust kolorystyczny jeśli chodzi o mieszkania, i że królują beże i brązy. A teraz mój salon się wyróżnia, gościom się bardzo podoba. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martabako
Mamy to - http://decorand.pl/naklejki-scienne-ornamenty Przyczyna prosta - odpowiada nam styl, to wszystko jest trwałe i ładnie wygląda. Niczego więcej nie potrzebujemy. Tym bardziej że to faktycznie tworzy fajny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Kolor ścian w salonie powinien przede wszystkim podobać się właścicielom. To oni muszą czuć się w nim dobrze. Gdy ciężko jest pogodzić domowników odnośnie preferowanego koloru, zawsze można znaleźć coś neutralnego, złamaną biel, ciepły beż lub modną szarość. Takie wnętrze można ożywiać zmieniającymi się kolorowymi dodatkami. Salon powinien być raczej jasny. Bez względu na jego wielkość, element optycznego powiększenia i doświetlenia jest bardzo modny i pożądany. Ciemne, mocno nasycone kolory lepiej jest stosować na fragmentach ścian lub detalach architektonicznych. Dodają wnętrzu stylu ale nie przytłaczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz całkowicie rezygnować z fioletu. Możesz zostawić go na jednej ścianie a resztę pomalować na delikatny, ciepły odcień. Takim zabiegiem wpuścisz trochę powiewu świeżości do wnętrza! ;) Marzy Ci się beż? Mówisz masz. ;) Wprowadź trochę „harmonii” do swojego pomieszczenia. ;) Tę subtelną barwę znajdziesz w palecie farb Dekoral Fashion. Będzie odważnie i z klasą! Jeśli fioletowe ściany przyprawiają Cię o ból głowy i jesteś gotów na całkowitą metamorfozę proponuję przemalowanie wszystkich ścian na szyfonowy beż bądź nieco bardziej wchodzący w brąz – beżowy kaszmir. Takich odcieni nie powstydziłby się prawdziwy lew salonowy. ;) Potrzebujesz więcej inspiracji? Wejdź na www.youtube.com/dekoralfashion i zobacz co przygotowaliśmy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez i brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ścianie jako dekor ja bym idealnie wpasowała płyty z betonu architektonicznego VHCT.PL, No to jest coś, co naprawdę się podoba i jest nowinką na rynku. Dla mnie byłoby to idealne wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×