Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziag195

Dziwna sytuacja co zrobic?

Polecane posty

Gość madziag195

hej od 3 lat spotykamy sie ze znajomymi na imprezach m. in. jest 2 braci i ich kolega na poczatku ten kolega do mnie zarywal ale wie ze ja go nie chce wszyscy o tym wiedzą pozniej do mnie startowal jeden z tych braci tez go nie chce i o tym wie a mi sie od zawsze podoba ten jego drugi brat mysle że ze wzajemnoscią ale do mnie nie startuje jak widzi ze jego brat to mnie sie podwala sie nie dziwie :( wczoraj jednak na zabawie nawet nie wiem skąd sie wziął ten brat ktory mi sie podoba i poprosil mnie do tanca bylam w 7 niebie i bardzo zaskoczona w tancu ja wciaz zaczynalam jakis temat on ylko odpowiadam w koncu sie zamknęlam glupio mi bylo ze ja aby mowie pozniej jak byla przerwa bo to byla zabawa na powietrzu to odprowadzil mnie za reke do moich kolezanek z ktorymi stałam i podziekował za taniec hm co o tym myslicie? przeciez nie powiem mu prosto z mostu ze mi sie podoba co mam zrobic? no i sama jestem ciekawa czy mu sie podobam nie moge go rozgryzc hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej kropek i przecinków
może wtedy przekaz (dla niego rzecz jasna) byłby jaśniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii_ona
Normalna sytuacja. Dopóki ten drugi brat nie odpuści nawet bym nie próbowała, bo masz kosz z miejsca i może właśnie skończ zchodzeniem w paczkach, bo tak pakowane są papierosy i wyjdź z inicjatywą do niego niezobowiązująco a kiedy sytuacja się wyklaruje wtedy zdecuduj, szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziag195
tamten brat juz sobie odpuscił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziag195
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziag195
czy juz nikt sie nie wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana i bezradna
a Wy tylko wtedy raz byliscie tak "sam na sam" czy zdarzylo sie kiedy indziej ze byla okazja do rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziag195
wtedy w tancu bylismy pierwszy raz sam na sam tak to jestesmy razem z naszą wspólną paczką znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddoooddooooooodallla
czyli kolega i brat sobie odpuscił i został tylko ten który ci sie podoba? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziag195
tak kolega i brat sobie odpuscili zostal aby ten co mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziag195
hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziag195
jest tu kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziag195
wczoraj na zabawie tez mnie poprosil do tanca sam zaczynal rozmowe o swojej pracy ze mu portfel ukradli takie tam luzna rozmowa co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×