Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie znam się na allegro

Allegro-jak to jest?doradźcie....

Polecane posty

Gość nie znam się na allegro

Wystawiłam aukcję z ciuchami,podałam cenę minimalną 20 zł,jedna osoba wylicytowała za 30 zł.Tyle jest napisane na zakończeniu aukcji.Sprzedawałam 2 identyczne sztuki,ale ta osoba kupiła tylko jedną. Druga nie została wylicytowana i nadal jest napisane-20 zł. Teraz ta kobieta wpłaciła mi tylko 20 zł,a powinna 30 zł.Czy dobrze rozumiem,że to ona oszukuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam się na allegro
Dzięki,tak myślałam. Jestem dopiero początkująca w aukcjach,do tej pory sprzedawałam tylko na -kup teraz. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam się na allegro
Ludzie są naprawdę chamscy. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotayyyyyyyyyyyyy
Napisz jej,ze musi dosłać 10 zł.Inaczej towaru nie wyslesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, u mnie podobnie wysłałam sprawde playstation, a sprzedający zarzeka się że dostał pustą paczke i mówi że mi ją zwraca. Myśli że dostanie kase i playstation w jednym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśka od cześka
To prawda,pełno cwaniaków na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam się na allegro
I jak rozwiązałaś sprawę z palystation?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz - jeśli cena minimalna była 20zł, a ona jedna licytowała, to cena sprzedaży będzie 20zł (chyba, że cena wywoławcza była wyższa. Nawet gdyby zadeklarowała 2000zł to zapłaci cenę minimalną i taka cena powinna być na stronie zakończonej aukcji, no chyba, że ktoś jeszcze brał udział w licytacji, ale z opisu problemu wynika, że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....,,,.,,.,.
Źle rozumiesz. Wpłaciła dobrze bo 30 zł to było maksimum jakie dawała, a ponieważ nikt jej nie przebił płaci cenę minimalną. Skoro nie rozumiesz zasad to po co wystawiasz? Przeciez na allegro jest regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam się na allegro
Ok,dzięki za rady. Była to jedyna osoba licytująca. Mnie tylko dziwi to,że cena kupna,to nadal 30 zł. To mnie zmyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśka od cześka
Allegro robi się dziadowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam się na allegro
To świnia parszywa...dobrze zrobiłaś. Co do mojej sprawy,to znalazłam to w regulaminie: O aukcjach wieloprzedmiotowych: Jeżeli Aukcja została zakończona, a złożone oferty Licytantów nie wyczerpały liczby dostępnych Towarów na Aukcji, wówczas wszyscy zwycięzcy nabywają Towar za kwotę równą cenie wywoławczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszek, nie chcę Ci słodzić bo tego nienawidzę :D ale masz śliczną buzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belissa01
Dobrą kwotę ci wpłaciła, kiedyś też się na tym złapałam gdy coś wystawiłam na aukcji. Ale doczytałam i teraz wiem jak powinno być. A osoby, które mało się znają, nie powinny udzielać takich rad! Dobrze, że nie kazałaś dopłacać 10zł, bo fatalnie by to wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×