Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kijankaa123

Gdybyście mieli okazję i przede wszystkim pewność

Polecane posty

Nie. Zdrada jest oznaka slabosci, jest dla ciamajd co nie potrafia otwarcie rozmawiac ze swoja wybranka/wybrankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre, Hept
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzisz, że ludzie nie zdradzają tylko dlatego, że boją się, iż to się wyda? Albo dlatego, że nie mają z kim zdradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jest bezsensowne. Bo mamy dwie możliwości: Kocham żonę, więc i tak nie mam ochoty jej zdradzać. Małżeństwo bo małżeństwo ale bez chemii, więc mi to obojętne. Więc mogłoby to mieć tylko znaczenie z punktu finansowo-rozwodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewna to jest tylko śmierc :D a pytanie durne, bo zakłada ze ludzie nie zdradzają tylko z powodu obawy przed tym, ze zdrada wyjdzie na jaw ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksija2
nie, nigdy, nawet z najprzystojniejszym facetem na ziemi, z reszta co ja gadam- dla mnie moj jest najlepszy, nie nie i jeszcze raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona złotowłosa
Nigdy, chociażby sam Johnny Depp za mną się czołgał i skamlał. Po prostu nie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryryrryryryry
Nie.Bo ja bym o tym wiedziała,a zdradzając nie zdradziłabym tylko partnera,ale przede wszystkim siebie i swoje zasady.Poza tym jak spojrzałabym mu w oczy? No i go kocham ❤️ są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie.JA wole być fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy czy by mi na mężu jeśzcze zależalo, gdyby mi nie zależalo to to czy sie dowie czy nie koło dupy by mi latało, zdradziłabym tak czy srak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×