Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
diabełek1993

czy to zdrada czy małe wybryki??

Polecane posty

hm od czego tu zacząc? ok, mam 18 lat jestem z chłopakiem ponad 2 lata no 2,5 roku .. Jest wspaniałym człowiekiem mimo swoich wad. Czuły,troskliwy,kochany,pomocny,no po prostu idealny. On Kocha mnie do szaleństwa a ja jego, jestem jego pierwsza dziewczyną a on moim pierwszym chłopakiem, jest nam razem cudowanie.Taka pierwsza prawdziwa miłość.Oboje wzajemnie się zawsze wspieramy bla bla bla, lecz nie jest tak cukierowo zawsze. Ostatnio bardzo często zaczęliśmy się kłócić, on wszystkiego zaczął mi zabraniać, traktuje mnie jak własność, chce żebym tylko siedziała w domu i najlepiej z niego nie wychodziła. Wszystko zaczęło się sypać od roku, ale jakoś brniemy dalej, raz dobrze raz źle, zależy. W zeszłe wakacje zdradziłam go całując się z innym chłopakiem od razu mu o tym powiedziałam on wybaczył, lecz ja chciałam odjeść bo okropnie się z tym źle czułam.Nie byliśmy jakiś czas on odwdzięczył się tym samym ;| wróciliśmy do siebie, lecz od tamtej pory jeszcze wiele razy się kłóciliśmy rozstawaliśmy na kilka dni i za każdym razem chodziłam z koleżankami zapijać smutki i zawsze napatoczył się jakiś kolo i sie z nim lizałam, bylo takich sytuacji kilka, ostatnio nawet zakonczylo się mizianiem w samochodzie z kolegą, który się o mnie zabiegał lecz po tym wszstkim mnie olał. Bardzo tego żaluje , cholernie mi źle, nie wiem co robić , chłopak o tym nie wie, jesteśmy razem, ale w życiu mu się nie przyznam do tego wszystkiego bo wiem że mi nigdy nie wybaczy, nie chce go stracić, za dużo dla mnie znaczy. jestem cholernie zalamana :( Nie wiem dlaczego tak mam, że gdy się pokłocimy ja lece od razu do innego i konczy sie pocałunkiem?! może dlatego, że nie doswiadczyłam takich przyjemnosci z innymi facetami tylko cały czas z tym jednym jedynym. Eh.. Chce sie ogarnąc , musze! mam ogromne wyrzuty sumienia:( nie wiem co robić? czy ktoś mial podobne przypadki?!pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×