Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PREZENT ZA 150 ZŁ

JAKI PREZENT NA KOMUNIĘ ZA 150 ZŁ

Polecane posty

Oczywiście jeśli kogoś stać na droższy prezent to pewnie czemu nie, tym bardziej że jest to grzeczna i miła dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo rachunków za kafe nie płaci
Wiecie co? A ja na poważnie napiszę, że mozecie kupić dzieciakowi drukarke lub urządzenie wielofunkcyjne, na bank przyda mu się do szkoły. O ile oczywiście znajdziecie coś ciekawego w granicach tej kwoty; nie jestem zorientowana w aktualnych cenach. Ja zrobiłam tak rok temu i dzieciak był bardzo zadowolony, a rodzice jeszcze bardziej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę kupić pióro Parkera tylko dlatego że to zawsze jakaś pamiątka. Ono jest naprawdę porządne i myślę że starczy jej na kilka lat. Ja sama też w szkole miałam swoje ulubione chińskie pióro uwielbiałam je :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo rachunków za kafe nie płaci
Również odradzam pióro Parkera. Raz, że zgubi, jak to zawsze bywa z długopisami, a dwa, że - tak jak już wspomniano - dzieciaków kręcą kolorowe długopisy z bajerami, a nie eleganckie pióra. Rok temu chrześniak dostał coś takiego i potem oddał tacie, bo wolał swoje własne z Transformersami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche tego nie rozumiem
trochę cofam, to z utwierdzaniem w przekonaniu, ze dostanie co zechce. Ale obstaje przy fakcie, ze tak delikatnych drogich urządzeń nie daje się dziecku. Moja mama swojemu pierwszemu chrześniakowi na komunię kupiła aparat. Wtedy to był szał, chrześniak dzisiaj ma ponad 30 lat, aparaty to był cud techniki. Wytrzymał jeden dzień, położony nieroztropnie byle gdzie spadł i zniszczył się. Jak widać czasy sie zmieniają, ale dzieci nie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja komunia 1997
Ja ide do dziewczynki na komunie, poproszono o prezenty symboliczne- nie zadne rowery, gry i inne- wiec kupilam maly krzyzyk (zawieszke) z bialego zlota z brylancikami- 180zl. Sama chcialabym taka miec :) Mysle, ze taki prezent jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche tego nie rozumiem
moonia - ale ty dorastałaś w innych czasach. Długopisów teraz pod dostatkiem, myślisz, ze dla dziecka takie zwykłe czarne/srebrne eleganckie pióro Parkera, to będzie fajny prezent? Kiedyś tak było, bo wszystko było takie proste. Ale teraz dziecko nie doceni wartości prezentu, a już na pewno nie drugoklasista. Dużo większą frajdę sprawi mu wypasiony zestaw mazaków/długopisów z bajerami typu pieczątki, linijki z wzorami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
Co do pióra zgadzam się. Dzieci często gubią rzeczy, poza tym widze, jak syn wykrzywia stalówki (choć może parkera by nie wykrzywił). No i sam ostatnio upusciłam pióro na ziemię - jest do wyrzucenia. Dziecku nie spodoba się pióro eleganckie tylko z postaciami z filmów. To tak jakby zamiast bluzy z bakuganami kupic dziecku garnitur. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i racja. Podpytałam mamę dziewczynki i okazało się że na pewno będzie cieszyć się z encyklopedii o koniach. Mała jest fanką koni. Więc pewnie zostanę przy tym. I też podoba mi się podejście rodziców nie wymyślają cudów, tylko normalne prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PREZENT ZA 150 ZL
fajny pomysł z tą drukarką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
a co ośmiolatek będzie drukował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc ja tez troche wtrzeszczyłam oczy gdy usłyszalam, że bardzo chciała by iPoda, była przy tym strasznie zawstydzona :P Owszem, mogliśmy jej kupić jakiegoś takiego uzywanego starej generacji, są i za 100zł na All ale mój Maż jako gadżeciaż i 'wyznawca' wszelkiej maści produktów Apple'a stwierdził, że jako wujek nie da jej badziewia i wyszukał fajnego który troche jej posłuży, jeśli w ogóle będzie umiala toto włączyć bo przyznam szczerze, że lekko wątpię, alby dziecko idące do komunii potrafiło ściągnąć i zainstalowac specjalny program do tego ustrojstwa a potem sciagac pliki z muzyką i wgrywać :D no ale CHCIAŁA, nawet nam pokazywala jakie jej się podobają no to cóż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PREZENT ZA 150 ZL
jak to co będzie drukował... - WSZYSTO, teraz w dobie komputerów, internetu, gier itd 8 latki to juz całkiem duże dzieci które niejednokrotnie wiedzą więcej od dorosłych co robic z drukarkami, komuterami czy Ipodami. Chyba, że znacie same zacofane dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PREZENT ZA 150 ZL
do pastafarianka reaktywacja fajna stopka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PREZENT ZA 150 ZL
No dobrza troche już zaczyna się nie na temat, czy ktoś ma jeszcze jakieś propozycje na temat prezentów komunijnych tak za 150 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarek Łyżworolki + ochraniacze Złote kolczyki gry komputerowe typowe dla dziewczynek np ubieranki,opieka nad jakimś zwierzakiem itd. mata do tańczenia pościel z ulubionym bohaterem. Mój brat teraz ma komunię i z mężem kupiliśmy dla niego pościel z wizerunkiem koni oraz karnet na basen.Kocha konie oraz pływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...........jak..........KASIA
troche mało na fajny prezent ale możesz kupić taki efektowny GLOBUS LEWITUJĄCY W DUŻEJ OKRĄGŁEJ RAMCE PODŚWIETLANY EFEKTOWNYM ŚWIATŁEM http://gadzeteo.pl/pl/p/Globus-lewitujacy-w-powietrzu/7 pięknie sie prezentuje i bedzie to fajna pamiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zainwestowała w dewocjonalia. Moim zdaniem medalik jest najlepszą pamiątką komunijną. Kupowałam ostatnio tu: http://www.paramentum.com.pl/ i moja chrześnica była bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150zł: to biedota i plebs za taka kwotę kupuje coś na komunię:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×