Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana i zdezorientowana

prezerwatywa została w pochwie!!

Polecane posty

Gość zalamana i zdezorientowana

Cześć. uprawiałam seks z moim chłopakiem, spuścił się we mnie, a kiedy wychodził zauważył, że prezerwatywa została w pochwie, prawdopodobnie mogło coś z niej wylecieć na wargi sromowe ale jak już to bardzo niewiele.... zaraz poszłam się przemyć.... dodam jeszcze, że mam dni niepłodne.... czy sądzicie, że może dojść do zapłodnienia??? czy udać się do lekarza po tabletkę 72h po??? proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abadziababenc
jak miałaś jajeczkowanie to jak najbardziej moglaś zajść w ciążę a jak twierdzisz bylt to dni nieplodne to o co ta afera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promykkk
nigdy pewnosci nie bedziesz miala bo nie wiadomo jak zywotne sa plemniki twego, ja bym pobiegla do lekarza niz miesiac umierala w niewiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana i zdezorientowana
lada chwila powinnam dostać okres... sądzicie, że to możliwe ? z poza pochwy mogą się dostać do macicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promykkk
jesli nie pojdziesz i bedzie to mozliwe to malenstwu daj ladnie na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateras
za duza gumka była ??????hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami natura robi psikusy,jezeli mowisz ze w/g ciebie masz dni nieplodne to pozostaje tylko czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana i zdezorientowana
gumka od zawsze ta sama i zawsze była dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja244
Słuchajcie wczoraj miałam dziwną sytuacje kochałam się ze swoim narzeczonym kiedy pod koniec wyciągnął ze mnie penisa okazało się że nie ma na sobie prezerwatywy ( ale erekcje miał poza moją pochwą ponieważ kiedy dochodził wyszedł szybko ze mnie i po 4 sekundach dopiero miał wytrysk) prezerwatywa została we mnie w środku jednak ją wyciągnęłam... jak myślicie mogło dojść do zapłodnienia w prezerwatywie nie było nic takiego przypominającego spermę był tylko środek przedłużający stosunek ponieważ używamy prezerwatywy Durexa perfomance Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1234567890000
ale wy jestescie głupie:) przepraszam za stwierdzenie...skoro masz narzeczonego to jestes na tyle dorosła zeby orientowac sie w pewnych sprawach. tutaj nikt ci nie powie czy jestes w ciazy bo nikt w twoim jajeczku nie siedzi. powiem ci tylko ze raczej nie powinnas byc w ciazy. ja osobiscie nie korzystam z zadnej antykoncepcji i jakos w ciazy nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pier............. , jak miał miec erekcje poza pochwa ,skoro siepiep..................................erekcje miał,tylko wytrysk ewentualnie poza. ludzie uczcie sie najpierw.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1234567890000
jankesa ma racje:) ludziska nie wiedza co to erekcja a sie za seks biora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja244
weźcie wy wszyscy jesteście po**** nie umiecie normalnie odpowiadać tylko jakieś pretensje i jeszcze wyzywanie ludzi od najgorszych żal po prostu jest z was bez szacunku ludzie nauczcie się szacunku dopiero wtedy wypowiadajcie się na forach....zamiast normalnie odpowiedzieć łaaa ludzie są okropni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam to samo, prezerwatywa została w srodku i oczywiscie odrazy ja wyjełam i nie doszło do wytrysku ale chyba miałam dni plode teraz nie wiem czy mogłam zajsc czy nie...martwie sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyczek123
Dziewczyny ja mialam to samo i to dodatkowo w dni plodne. Wiem bo obserwuje cykle odjakiegos czasu. O dziecko bedziemy sie starac po slubie za 2 miesiace ale jakby bylo teraz juz to nic nie szkodzi. Dajcie znac jak sie rozwiazalo u Was. pozdroffki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie martwisz się tym, jak ją wyciągnąć? przerażające :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×