Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

obcaska

Od dziś będę szczęśliwa..

Polecane posty

Mój też sie kiedyś wieszał to przynisłem sobie takiego dużego kamienia z podwórka położyłem na nim i od tamtej pory spokój:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komputer na kolanach?:-O Niedługo będę zmieniał biurko od swojego bo mi korniki jedną nogę zaatakowały :-O to Ci mogę przyslać. Pozostałe nogi są w świetnym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie kochani,ale musze myknac :) nie zabawny - my wiemy,ze Ty z ta minka tak specjalnie i cieszy nas,ze poprawiamy Ci humor marika - do nastepnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nogi to biorę:D Teraz już zmykam.Rano pobudka :D Bardzo mi miło było Cię poznać:D Do następnego.......i uśmiechnij się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a wytrwalosc to szlachetna cecha (patos) otoz we wszystkim nalezy doszukiwac sie tej pozytywnej strony :) hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko piszesz by nie było mi przykro:-O No nic, idę jeszcze nakarmić chomika i też będę już uciekał. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-O Z tą pogodą rzeczywiście coś nie hallo Jakby tego było mało to jeszcze Isan zaczął mnie ignorować... Zjadł poranny posiłek i od tamtej pory nawet na chwilę nie wyszedł z domku:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ogon? Dopiero by sie obraził:-O Pójdę zaraz do biedronki kupię mu jaką marchewkę. Dzisiaj nawet zwierzęta nie zrobią niczego bezinteresownie:-O jak Twoje samopoczucie?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak zwykle ok:) A pożyczy Ci biedronka jedną marchewkę? Wcześnie musiała posiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ok. Dzisiaj się dowiedziałem że od czerwca nie będzie dla mnie pracy:-O Odkąd kiedyś pomogłem jednej biedronce wydostać się z pajęczyny mam z nimi dobre układy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi bardzo ale na pewno coś znajdziesz:) Dobrze masz z tą biedronką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo biedronek...Pamiętasz taki dzień ...chyba ze 2 lata temu... kiedy było ich pełno na plaży? Na każdym patyczku , konarze, muszelce...dosłownie wszędzie tysiące biedronek...Nigdy wcześniej ani też później czegoś takiego nie widziałem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam bardzo dobrze:) Nawet w domu miałam ich pełno.Koszmar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbierałam je i wynosiłam na ogród żeby sobie mszyc pojadły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dobre serce Ja do dzisiaj zastanawiam się nieraz czy jakiejś przypadkiem wtedy nie nadepnąłem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zastanawiaj się bo to było na 100% :D Nie sposób było ich ominąć. Ciekawa jestem co w tym roku licho nam przyniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jednak nie skrzywdziłem żadnej:-O Przypomniało mi sie właśnie z dzieciństwa jak to pewnego dnia całą naszą ulicę obsiadły ćmy. Straszne to było. Mimo wszystko biedronki były sympatyczniejsze:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz że niedawno miałam na oknie czarną biedronkę i miała czerwone kropki. Przyglądałam się jej dokładnie i wszystko wskazywało że to biedronka. Pierwszy raz taką widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,to była biedronka Ogladałem niedawno jakiś program przyrodniczy gdzie omawiali własnie m.in ten unikalny gatunek. Podobno wsród kolekcjonerów jej wartość wyceniana jest na kilka tys $ :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera!:D A ona mi uciekła:D A tak ładnie ją na kwiatku położyłam,małpa a nie biedronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że rozmawiam.Mam psa teriera rosyjskiego. Mieszkam sama to chociaż jest do kogo sie odezwać:D Z koniem też rozmawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×