Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a_grestowa

Co kupicie na Dzień Dziecka?

Polecane posty

No ale pomyśl, jak taka sceneria zestawu może posłużyć za tło teatrzyku? Możecie ćwiczyć nazwy zwierząt, rozmawiać o ich zwyczajach lepiąc, albo - jak my - robić serial :D Właśnie dlatego myśl nad kolejnym.. już się nam aktorzy kończą :D A pomysłów miliony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampolina też rozwija
A co do skakania po łóżkach to ja właśnie z tym walczyłam i słyszałam "to po czym mamy skakać? kupcie nam trampolinę". Więc to nie tak do końca glupi pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorytka
Dobre :) Kochana, z tą trampoliną zazdroszczę Ci dystansu, może i ja będę miała takowy, ale za jakiś czas, póki co, drugie w drodze, a czterolatka przechodzi samą siebie i czasami zastanawiam się, kto się szybciej nudzi, ona czy ja. A ja już momentami nie mam siły kombinować czym dziecko zająć, ale naprawdę- wolę je mieć w domu pod okiem. Może kiedyś będziemy mieli domek z ogródkiem, to wtedy i o trampolinie i o hamaku nawet pomyślę i chętnie domek na drzewie zacznę budować, o ile sensowne drzewo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampolina też rozwija
To u mnie 4 latka anioł, za to środkowy torpeda. Tego zostawić samego to strach więc wiem o czym piszesz :) I też się wlasnie zastanawiam co zlego sobie można zrobić na takiej trampolinie, ale moja wyobraźnia nie może konkurować z wyobraźnią moich dzieci wiec pewnie wszystkiego nie przewidzę. Ostatnio zaliczył upadek ze zjeżdżalni, z której w zasadzie nie mial prawa spaść bo takie zabezpieczenia były zrobione. No ale jemu się udało. Na cale szczęście doceniłam jego zdolności i zjeżdżalnia stoi w takim miejscu gdzie trawa miękka i upadek nie groźny. No ale w twojej sytuacji to zabawy "stacjonarne": jak najbardziej wskazane :) Ja już na cale szczęście okres ciąży mam za sobą, ale całkiem na świeżo i doskonale pamiętam jak marzylam żeby się bawić w coś co nie wymaga poruszania ciałem (szczególnie pod sam koniec kiedy to kręgosłup odmawiał posłuszeństwa). Powodzenia życzę. Kiedy planowe rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorytka
jeszcze 4 miesiące więc nie jest tak najgorzej, ale już tak szybko za córką nie pobiegam niestety :) chociaż czasami muszę się poruszać za nią na placu zabaw, o tyle dobrze, że jeszcze wszędzie wejść nie może, ale to fakt, pomysłowość nie zna granic. Jak ja byłam dzieckiem to miałam drabinę sznurkową do wchodzenia na drzewo, teraz dzieciaki chcą wchodzić na skałki. W ogóle świetny plac zabaw jakiś czas temu odkryłyśmy, tam była też trampolina, ale bardziej ją ruchoma opona zainteresowała. Ostatnio też widziałam, że zaczyna się zabawa w modnisię ale zestawu błyszczyków nie kupię, wystarczy mi, że kolorowe łapki zmywam także ze ścian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wy poskakajcie ups.... pogadajcie sobie dziewczyny, a ja oddalam się spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jam mam powiedzieć
jak moje dziecko urodziło się w dzień dziecka :( i pomysłow na prezenty brak bo niby powinien 2 dostać będzie miał 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meteorytka
oj no tak, faktycznie, ale to zawsze może jakiś mniejszy i większy prezent? Mąż ostatnio córkę zabierał do sali zabaw, śmiałam się, bo sam by wskoczył w piłki razem z nią :) poza tym nie mam większego problemu z małą, bo lubi układanki, klocki, ostatnio też odświeżamy garderobę lalki, pomagam córce szyć ubranka, sama też próbuje ale to jeszcze nie są tak sprawne rączki, więc myślę, że taka pianka, o której Agrestowa mówiła może pomóc wyrobić rączki, chociaż czasami zastanawiam się, czy zestaw małego majsterkowicza by jej nie zainteresował, po lubi pomagać wszystkie śrubki wkręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie kupuje - prezenty zabawki staram sie ograniczać do minimum - na urodziny i gwiazdke ok ale na dzień dziecka zawsze jakieś wyjścia. zeszły tydzień byliśmy na kopie biskupiej wczoraj juz byliśmy w cyrku na dzień dziecka chyba 29 maja idziemy na rajd malucha organizowany przez nasz PTTK w maju jedzie jeszcze z przedszkolem do dinozaurów zawsze jakaś fajna wycieczka. w czerwcu jeszcze planuje wyskoczyć w Tarnowkie góry - zwiedzanie kopalni czarnego pstrąga - zwiedza się ją łódkami podobno - a potem do aquaparku - chyba ze znajdę coś ciekawszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuaaaa
a ja swoje pociechy zabieram do Wesołego Miasteczka i spędze z nimi ten dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała miijka
Agrestowa gdzie kupiłaś ten zestaw pianki?? i za ile??na allegro będzie?? fajny pomysł, zaciekawiłaś mnie. Mam tylko pytanie jedno - czy jak się zpiankuje dwa kolory np. żółty i niebieski to wychodzi szaro- bury, czy kolorki się nie łączą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie drogie te prezenty
na dzień dziecka kupujecie, ja moja córkę gdzieś zabieram w ten dzień pewnie dostanie jakiś drobiazg mały, a potem też idziemy do teatru na piękną i bestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_3ki
Wzeszłym roku tu kupiłam wszystkim fajne książki: http://tnijurl.com/a237fcc0f203/ dostawa bez zarzutu.............a prócz tego taniej jak w księgarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegolaI
ale problem robicie zapytaj dziecko co by chcialo i w miare mozliwosci sie dostosuj-to jest dzien dziecka a nie dzien rozwoju umyslowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
ja zabieram swoją córkę do szkoły tańca do Blue City na zorganizowany dzień dziecka, maja być pokazy tańca oraz zabawy taneczne dla dzieci, konkursy i inne fajne zabawy oraz słodkie przekąski :D kto chętny to zobaczcie: http://www.edskids.pl/aktualnosci/dzien_dziecka_2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadzieci2
trampolina jest niebezpieczna znam 3 dzieci co skręciło nogę właśnie na takiej zabawce :( więc się zastanówcie czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretka
wszystkich którzy poszukują pomysłu na wspólny, wyjątkowy Dzień Dziecka ze swoimi pociekami zapraszam na dyżur ekspercki portalu Gdzieciaki.pl, który odbywa się tutaj: http://podajdalej.pl/gdzieciakipl. każdy, kto zada pytanie otrzyma indywidualną poradę od eksperta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my jedziemy na zorganizowany
wyjazd - las, ognisko, zabawy dlka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LunaLunaLuna
My z okazji dnia dziecka wybieramy sie z malą na dłuuuga wycieczke do zoo, do tego dostanie wielkiego balona i tyle:) A od babci zestaw ksiązeczek :) Mam dosc kolejnych zabawek w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dziecka
U nas cala litania, bo ja mam corke, prawie 2 lata, a do tego dziecko kolezanki prawie 3, dziecko kuzynki 1 rok, chrzesniak meza 9 miesiecy, dziecko kuzynki tez 3 lata! Tak sie widzi ale jak wszystki trzeba cos kupic to troche trzeba wydac. No i w tym roku zaszalej bo wszystkim kupie to samo :-) dobrze ze sie nie znaja ;-) fajne to jest, zwlaszcza dla takcich 2-3 latków wlasnie. Moja corka kiedy wlasnie to na prezent dostala i byla zachwycona, wiec mysle ze sie ucieszy jak znowu dostanie. http://www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-603-Zestaw-prezentowy-Tinti-duzy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga.w
Mam czerwonego kapturka z tym że w parze z Piotrusiem panem ,fajna gra tylko jak dla mnie trochę za szybko się kończy ,wolę gry z zadaniami ,syn również wówczas ma frajdę z wykonywanych dobrze zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earlgrey2323
a my pojedziemy na całodniowa wycieczke z tej okazji bo to ma byc dzien dziecka czyli caly dzien poswiecony tylko dziecku, zadna zabawka tego nie zastapi zwlaszcza jak rodzice ciagle pracuja mamy w planach dino park kino i basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia34w
Ja chyba skuszę się na jakiś zestaw kreatywny z djeco, koleżanka bardzo zachwala a mała lubi takie zabawy. Widziałam taki w kinderland24 do składania biżuterii, druga opcja to wyrysowywanka. Moim zdaniem najlepsze są takie edukacjne zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie jak czytam o kupowaniu prezentów dla dzieci to aż mi niedobrze....Moje dzieci mają już tyle zabawek, że nie potrafią się cieszyć z kolejnych prezentów...W dodatku wcale nie szanują swoich zabawek...Mój mąż miał ciężkie dzieciństwo i ciągle coś kupuje....Do niedawna moje dzieci dostawały zabawki kilka razy w miesiącu...Mamy tez duża rodzinę...Ciuchów tez maja nadmiar...straszne to....jak słyszę pytanie odnośnie prezentu na kolejną okazję to aż mi słabo....Zastanawiam się ilu rodziców ma takie problemy, bo ja czuję że zawaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już kupiłam mojemu dziecku teleskop i trufle od http://e-slodycze.eu/ za którymi po prostu przepada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dniowy pobyt "Bananaman" en Palma de Mallorca:))))))prezent na dzien dziecka od rodzicow :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×