Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tratatatatasd

++++ chusta dla 2 miesiecznego dziecka ++++

Polecane posty

Gość tratatatatasd

Sprawdzi się czy dziecko jeszcze za małe?? Trochę sięboję, że skrzywi sobie przez to kręgosłup. A Wy uzywacie?? Sprawdza się?? jesli tak to mozecie cos polecic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatatasd
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do sprzedania taką
hej chusta to super sprawa nawet dla mniejszego dziecka, pozwoli Ci w końcu uwolnić ręce. Mam do sprzedania taką chustę nową za 80 zł http://www.2o2.pl/produkt,2502,wielofunkcyjne-niemowlece-nosidelko-chusta-womar-zafiro.html jeżeli byłabys zainteresowana mogę wystawić na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffeemug
zaczelam nosic swoje dziecko jak mala miala 19 dni.. kilka dni temu skonczyla 2 lata, od czasu do czasu jeszcze wskakuje do chusty.. kregoslup mi nie wysiadl;-) na poczatek najlepsza, bo wybacza duzo chusta "elastyczna' jak np. Moby Wrap albo Sleepy Wrap, w Polsce chyba jest Nati? Jesli Ci sie spodoba, bedziesz musiala przerzucic sie na chuste tkana skosnokrzyzowa, bo elastyczna nie da rady przy ciezszym dziecku. Powodzenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie nie polecałabym chust, źle wpływają na kręgosłup dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatatasd
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiagie >> cóż, ja z kolei słyszałam opinie, że chusty bardzo dobrze wpływają zarówno a kręgosłup, jak i na bioderka dziecka. w przeciwieństwie do sztywnych nosideł. tratatatatasd >> poszukaj w necie, czy w twoim mieście nie ma szkół noszenia chusty. można też w takim miejscu dobrać odpowiednią dla ciebie i malucha i kupić taką, którą wybierzesz. no i odpowiedzą na wszystkie twoje wątpliwości. u mnie w mieście godzinny kurs indywidualny kosztuje 100 zł, z innymi rodzicami 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze corke w chuscie odkad skonczyla 2 miesiace... noszenie w chustach zalecaja nawet ortopedzi zamiast pieluszkowania, bo dziecko ma bioderka w naturalnej odwiedzonej pozycji... jesli zawiazesz umiejetnie to maluchowi nic nie grozi :) te wszystkie nosidla sobie darujcie obciazaja kregoslup... chusty elastyczne tez sie malo sprawdzaja, a kolkowe obciazaja kregoslup MAMY... polecam chuste tkana NATi... mozna wiazac na rozne sposoby i nosic dziecko do 18 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffeemug
zapomnij o nosidlach, ktorych nei mozna uregulowac w taki sposob aby i Tobie i dziecku bylo dobrze sa setki wiazan jesli chodzi o chuste tkana.. i mozesz je sobei dopasowac jak chcesz.. swoja corke nosilam na poczatku w wiazaniu "kieszonce", potem kangurku, z przodu, jak juz podrosla siedziala na biodrze, teraz nosimy sie na plecach.. zadno z tych nosidel nie oferuje takiej roznorodnosci.. o "torbach" na dziecko, ktore widac w twoim linku wspominac nei musze, w ubieglym roku taki maluch kilkudniowy udusil sie tutaj.. takie malenstwa nie maja kontroli nad swoja szyja i glowa, nie taka pozycja i po dziecku niestety;-(( polecam Ci kopalnie wiedzy chustowej http://chusty.info/forum/ ja uzywam chusty Vatanai, nigdy nie dotykalam Nati, ale dziewczyny w POlsce bardzo sobie chusty tej firmy chwala. Tak, wydatek jednorazowy duzy, ale np ja nigdy nei zainwestowalam w wozek, byl po prostu zbednym dodatkiem. Mieszkamy nad oceanem, chusta okazala sie zbawieniem podczas spacerow na plazy, zadnego ciagania wozka po piachu powodzenia i kupuj szybko, bo pozniej bedziesz zalowac, ze zaczynasz tak pozno;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×