Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coza dziennn

Jak myjecie salate lodową, w calosci czy kazdy listek osobno?

Polecane posty

Gość coza dziennn

bo ta salata jest w główce, jak myjecie?i jak przechowujecie, w czym?i myjecie przed wlzeniem do lodowki czy przed spozyciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w calosci i przed spozyciem. ale nie przepadam za nia - jest bez smaku, wole rzymska lub kapuste pekinska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coza dziennn
ale w calosci myc to chyba dobrze nie ocieknie z tej wody ze srodka,??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Każdy liść ,bo nie wiadomo w jakich rękach była ,potem odsączam w wirówce do sałat (kosztuje grosze jest świetna ) Myję przed podaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam koleżankę która
każdy liść osobno, myję przed podaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzeba ja wtedy odcieknac jakos na sicie czy cos ;) w srodku liscie sa czyste, wiec mozna pare z wierzchu (bo pewnie i tak sa brzydkie) odczepic i wyrzucic i juz masz prawie czysta salate, wiec tylko troche ja pluczesz po wierzchu i woda do swodka nie powinna za bardzo naleciec ... chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wcale
ja zdejmuję kilka wierzchnich liści, wykrawam głąba i nie myję. zwykłą myję po jednym liściu, bo są takie luźne, a do lodowej niby jak miałoby się coś dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wcale
a te wierzchnie wyrzucam oczywiście, jak pisze konczita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretta990909999999990000
moze i trudna ale to dobrze! niech sie te rozpieszczone bachory komputerow wezma za nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coza dziennn
a kapuste pekińska jak sie myje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo- byle po wierzchu ;) tak jak kapuste zwykla, czy wloska. jak jest glowka zwarta w calosci, a nie takie osobne liscie z ew. piaskiem, to w srodku nie powinno byc brudu. ja sie bynajmniej nigdy nie strulam, a wyje tak salaty i kapusty od wiekow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos pisal ze
myje salate wten sposob ze kazdy listek myje.......a kapuste zwykła cukrowa tez myjesz po listku??? nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttttttttttttttta
tez mam wirówkę do salaty kiedys w biedronce kupilam za 10 zl. super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja każdy listek osobno.Przed spożyciem bezpośrednio.Ale kapusty nie,bo w kapuście nie ma ślimaków w środku albo robali.Przechowuję w lodówce,w woreczku lub pojemniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z wierzchu obrywam te brzydkie listki i z wierzchu myję, w środku nie, czysta jest. Z lodową ten sposób przejdzie, ale ze zwykłą nie bardzo, bo można potem jeszcze jakieś ślimaczki w środku znaleźć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fascyn
oderwij kazdy listek osobno i oplukaj, przeciez i tak jak bedziesz ja uzywała to beidzesz szarpac pokolei po listku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
lodowa szarpac listek po listku? :D komy by sie chcialo, szarpac to mozna jakies normalne lub ekskluzywne salaty, lodowa mozna sciachac nozem jak zwykla kapuste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni emyję ściągam wierzchnie 2 liście i już kapustę też myjecie liść po liściu zanim posiekacie do bigosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×