Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maagduśka

waga dzieci!!! WAŻNE

Polecane posty

hej moje dziecko za 6 dni skończy siedem miesięcy, jak skończył 6 mc byliśmy u doktorki na szczepieniu wyszło że waży nie całe 8200! i ona powiedziała że waga i wszystkie inne wymiary są w normie! wizualnie to zbite dziecko, ma spore policzki i brzuszek jeżeli chodzi o nóżki to mojego brata córka w jego wieku była grubsza! ale o co się rozchodzi!! mój facet i jego "kochana mamusia" twierdzą że robię z dziecka "karampuka" za bardzo go karmie, ma za duży brzuch i strasznie mu go rozpycham pakując w niego kleik ryżowy z mlekiem modyfikowanym i zblendowanym bananem (jak przyjdzie sezon dostanie inne owoce -brzoskwinie etc) ja już zgłupiałam bo nie wiem w końcu czy to ona ma racje !! mi się wydaje że ja dobrze karmie moje dziecko ! nie je między posiłkami, są one mniej więcej o stałych porach i w równych odstępach codziennie!! piszcie mi czy to ja jestem jakaś straszną matką która rozpycha dziecku brzuch czy oni są przewrażliwieni bo cała ich rodzina to chudzielce a ja mam trochę mięśnia!! i może dziecko poprostu wdało się we mnie!! no piszcie bo ja nie wytrzymam wydaje mi się że to ja mam racje a nie babcia która widzi dziecko raz na tydzień :/ czy się mylę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga.
1 kg na miesiac jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Nie ma powodu do niepokoju.Dzieci,o których piszesz,moga różnić się długością ciała,układem kostnym i metabolizmem.Skoro lekarka twierdzi,że jest ok, to chyba powinnaś jej posłuchać. Karmisz dziecko produktami dla niemowląt,zdrowymi i wyselekcjonowanymi.Gdyby nie było głodne,to by nie chciało.Ma takie,a nie inne zapotrzebowanie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Plewka
mój mały ma 9 mcy i wazy 10,5 lekarka mówi że to za dużo ale moim zdanieem to ona na nadwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to rozumiem że dziecko tyle potrzebuje ale oni chyba nie! przecież jak dziecko nie chce czegoś jeść to ja go nie zmuszę !! za miast się cieszyć że je, że ma apetyt to oni problemu szukają :( moim zdaniem też jest wszystko ok ale wiecie ja już wariuje od tych jej super rad i wolałam spytać chociażby tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffdddddssss
optymalna waga dla chłopca 7 miesiecy to dokładnie 8,6kg jak waży mniej to źle, jak więcej też źle, nie mówię o drobnych odchyłąch ale jakby ważyl 10 czy 11kg to za dużo i to niezbyt dobrze ze ma rozdęty brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm nadęty? nie wiem czy to jest nadęty. płaski nie może być przecież, jest miękki, jego wielkość po obiedzie czy tym kleiku jest taka sama jak po mleku, je nan2 180 ml i dodam jeszcze że ja karmiłam tylko 2 mc więc wiadomo że modyfikowane jest inne niż moje było i wiadomo że trochę inaczej dziecko wtedy rośnie, przecież ta lekarka oglądała go całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×