Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koci pazurek

TYMCZASOWY TEMAT ZASTEPCZY

Polecane posty

Dziewica 🖐️ co masz dziisaj na sobie. izka2000 - no to po chooy sie tutaj udzielasz? nie wiesz o co chodzi i nie wiesz jaki on jest to zamknij japę i dalej pisz o tym jaka jestes super bo rzuciłaś palenie. 😴 Bo chyba z tego topa cię kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi są takie posty w których obrażasz rodzinę Very. Niedawno przecież to czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te posty były na nauka w necie reaktywacja. Nie pamietasz? Wyzywanie mojej mamy od prostytutek a taty od pijaków? :) Oczywiscie, ze nie pamietasz. Zakmnij sie juz przegrańcu, popraw sobie protezkę, bo ci sie wysuwa z paszczy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Vercia Vercia jaka Ty agresywna. Nie ładnie tak brzydko pisać. Widzę że Ty bardziej tu sie podniecasz i wszystko bierzesz do siebie niż Fanfi. Będe pisać tam gdzie mi się podoba, a Tobie nic do tego. Nie naskoczyłam nawet na Ciebie a Ty od razu z japą. Zacznij joge uprawiać, może wtedy się wyciszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksowny dres u mnie tez. tyle, ze spodnie mam nowe ! :D w kolorze wrzosowym :D z białym lampasem :D:D:D:D i do tego gustowna gratanowa koszulka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka2000 - jesteś załosna i wcale nie obiektywna a nie tego nam tutaj trzeba. nie ja w odróznieniu od Ducha wywlekam wiadomości z prywatnych rozmów. Tego duch też nie pamieta. Brzydzę się takim prostactwem i kłamstwami. Manipoluwaniem i brakiem cywilnej odwagi. Tyle z mojej strony. Dalej lizcie sobie obdyty. Ja dla odmiany pójdę podziwiać śliczny maj. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna duzo mówić lecz tak bezczelnej kobiety-potwora very jeszcze w zyciu nie spotkalem.Jesli za duzo bedziesz tutaj obrazać podam twój dokładny adres zamieszkania.Siora sie Toba zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię takich
ordynarnych bab jak vera. Jesteś kobietą? chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrelaksujmy sie kafe to Wielka Rodzina tak"lubiana" co masz Pan Fanfi na sobie w co ubrany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie adidas, Co t, stara. :D Jaka siora? Moja siostra? Ja nie mam rodzeństwa. :) I ciekawam skad masz mój adres? Czyżbyś sobie wymyślił? No zapewne. Albo inaczej. Dla weryfikacji. Podaj numer mojego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podskakuję, proszę tylko o podanie numeru mojego mieszkania. Bez sciemy bedzie. Perwersja i Ajron będą weryfikować w razie czego, bo mają mój adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftrr
Ajron pomacaj sie po pałłce do Ci przejdzie :) a nie tu sie awanturujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verze poprostu
brakuje chłopa albo słabo ją dopieszcza. Jakis dzikus a nie kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie by nie zdziwilo, gdyby omawiana tu osoba byla od samego poczatku swiadoma kreacja, a wszelkie je dane przekazywane mailowo byly zwyczajnie zmyslone... Jesli wysylane byly i foty, to rownie dobrze sasiada, czy wlasnego dziadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu jak już. :) Chłopa brak ale dopieszczam się całkiem nieźle. Współczuję Ci, jeśli sfera seksualna to dla ciebie wszystko. Bardzo współczuję. Koci o kim mówisz? Ja będę weryfikowalna w przyszłym tygodniu, bo Perwersja do mnie przyjeżdża. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tekstow ducha
vera icona-- co tak słodzisz dziewico w uchu.Może rozszerzysz ten swój repertuar wulgaryzmów.Spręż się i pokaż na co cię stać.twój tatulek z powodu ciebie pojechał na drugi świat. vera icona-- Twój stary najlepiej by zrobił jakby matce drwa narąbał anizeli ciebie zrobił..Nie ma żadnego pożytku z ciebie jedynie teraz jako opał byś sie przydała.Moze te grubedupsko w końcu na coś było przydatne. Ale byłby smród straszny,wentylatory od razu by sie zepsuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznały się
dwie na cafe i będą się same zadowalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×