Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koci pazurek

TYMCZASOWY TEMAT ZASTEPCZY

Polecane posty

A ja dalej cierpię :D Fanfi i to przez Ciebie wszystko, ja jestem niewinna, nie rób mi tego, ja juz nie chcę więcej cierpieć:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju Fanfi dlaczego Ty tak wszystko bierzesz do siebie? Jestes przecież dojrzałym facetem który nie jedno w życiu przeszedł? Powinieneś to wszystko olewać. To nie jest real, to życie wirtualne. Przecież nikt bliski Cię tu nie obraził. Tu są ludzie których nie znasz, czym Ty się tak przejmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka :D :D :D ja też cierpię straszliwie bo od dłuższego czasu nie mogę porozmawiać na naszym ukochanym topiku D/U. A tak fajnie tam było. Cierpię niewymownie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam wasz topik i powiem szczerzę,że naprawdę macie tam mały pierdolnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch lubi zwalać winę na innych. Gduyby nie męczył mnie i moich kafeteryjnych koleżanek nie weszłabym na jego temat dawno temu i nie musiałby zgłaszac do usuniecia. Żałosny starzec. :) Proszę wszystkich !! Apeluję! Ja!! :D Ignorujcie go. Niech sie produkuje, w koncu sie znudzi i zdechnie, zresztą i tak niewiele czasu mu pozostało. BTW - śliczny "demot" Duchu. Szkoda tylko, ze bez sensu i pokrycia. :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera Ty to dopiero podpadłaś Fanfiemu:) Bój się :DJa na Twoim miejscu to bym z domu nie wyszła taki on groźny heh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera jak możesz pisać, ze
osoba 62 letnia, to starzec:( jak mozesz pisać -" zdechnie, zresztą i tak niewiele czasu mu pozostało" chyab żal Ci du...pe ściska, że możesz nie dożyć 60 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci, wiek Ducha obliczysz po odjęciu od 2011 liczby 1949. :) Dwadziescia z hakiem mam ja, Perwersja i to wszystko. :D Tak cierpię. Podcinam sobie żyły tępa żyletką w rózowe czaszki i kiedy nikt nie patrzy spijam smarki cieknące z nosa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet ćwierćwiecza nie usiągnełam jeszcze. ^0tki dożyc nie chcę nawet. Boję się, ze skonczę jak żona ducha - warzywo, któremu nikt nie będzie chciał zmienić pampersa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera jak możesz pisać, ze
jesteś obrzydliwa przyszła zona, matka a co gorsza jesteś przecież czyjąś córką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad wiecie, w ktorym roku sie urodzil? Bo sam tak Wam powiedzial..? Ja bym podchodzila do takich zwierzen z dystansem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah Fanfi spójrz do czego Ty doprowadzasz biedną dziewczyne:) Przecież ona przez ciebie może jeszcze popełnić samobójstwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko odwdzieczam za elaboraty na temat smierci mojego Taty. Janusz juz nie pamięta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od tego, że nie wiadomo czy to prawda z ta żoną. Może tak naprawdę jest starym kawalerem który nie ma nic do roboty tylko robic zamęt na topikach? Zreszta nie interesuje mnie to, na moim topiku zachowywał się wzorowo dlatego nie wiem o co tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×