Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koci pazurek

TYMCZASOWY TEMAT ZASTEPCZY

Polecane posty

Gość fanfi vel psychiatro
Może i masz rację. Może Ciebie najpierw zaatakowano na topiku o palaczach. Może to była osoba od nas. Ale dlaczego mamy na tym cierpieć wszyscy? Co reszta nicków zrobiła Ci złego? To był mój ukochany topik. Szkoda że go nieszczysz. Nie zasłużyliśmy sobie na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanfi vel psychiatro-- jestem w takiej sytuacji,ze nie mam czasu sam znależć te osobę na pomarańczowo.Kiedyś miałem duzo czasu i wszystkich znalazłem na czarnym nicku.Trwało to od 3--do 10 dni.Jednego upierdliwca zbanowano na MAC i wiecej już na cafe go nie zobaczyłem.Więc ruch jest po waszej stronie,pokazać kto był tak bezczelny ,który zniwelował moja obecność na Palaczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi vel psychiatro
Po co szukasz tej osoby>? Nie lepiej odpuścić, olewać zaczepki i niech każdy z odejdzie w swoją stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi vel psychiatro
Nie zrobisz tego, bo masz świetną zabawę naszym kosztem. Ogromnie bawi Cię to, że tyle ludzi udało Ci sie wkręcić w to zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j.w daruj sobie już to szukanie i zostaw ich w spokoju. Przez to twoje dociekanie robi się większy smietnik na naszych topikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi vel psychiatro
Dobra wymówka.Lepiej zwalić na kogoś winę, niż się przyznać przed samym sobą, że się ma słabą wolę, albo zupełny brak woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanfi vel psychiatro-- rozumie Cię doskonale lecz ta osoba nie daje za wygraną i bez przerwy spamuje na Palaczach.Więc załozycielka tematu Izka 2000 pyta sie mnie o te niedorzeczności.Więc co mam odpowiedzieć,ze nigdy tam nie bywałem??Kto mi uwierzy?Przykro naprawde mi jest,ze takie drastyczne środki musiałem zastosować.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanfi vel psychiatro-- tutaj nie chodzi o wymówkę tylko psychiczne nastawienie.Rzucałem wielokrotnie palenie i w sumie nie paliłem 20 lat.Teraz znalazłem świetne osoby,ktyóre mnie wspomagały jak mogły.I co sie stało?Izka pyta sie mnie czy jestem wielbłądem.CO MAM ODPOWIEDZIEĆ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi vel psychiatro
Odpowiedz prawdę, tak jestem tym wielbłądem. Prawda Cię uwolni, duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi vel psychiatro
izka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanfi vel psychiatro-- tak sie kończy rozmowa jak sie bywa na pomarańczowo.Czego,sie obawiasz wystąpić na czarnym nicku.Nie bedę Cię nękał.A moze z d/u sie ich obawiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi vel psychiatro
izka ja chyba Ciebie też :D Rozśmieszyłyście mnie na tamtym topiku i z przemowy pełnej patosu, cierpienia itp. - zostały tylko nici :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż w uszach dzwoni
izka2000--ooooooooo coś nowego.Jestem ukontentowany i zaprzestane palić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się ubawiłam:D Ty nie też tak rozśmieszyłeś z tym cierpieniem, że mało co w pracy z fotela nie spadłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślałaś czasem żeby jakieś melodramaty pisać?:D Myślę,że była byś w tym dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×