Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy jestem w kropce

Ile was kosztowało wykończenie mieszkania ok 40-60 m2?

Polecane posty

Gość Lean on
Wszytsko zalezy kto jaki ma budżet na remont mieszkania , dla jednych będzie to kwota 70 tysięcydla innych 25 tysięcy . proste . Co do Kuchni Molto , to ja mam kuchnie zrobioną na wymiar . mają bardzo szeroki wybór .takze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florencja Kinski
Ja z kuchnie molto robiłam aranżacje sypialni i kupowałam szafke do przedpokoju ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa: kuchnia 13 m 2 : od architekta wnętrz,bez szaleństw 14 tys + okap, lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, to w sumie z 20 tys. łazienka okolo 7m 2 bez architekta , tylko fachowiec wszystko robil: 8 tys no to 28 tys. plus drewno do dwoch pokoi to jakies 35 tys, nie mam podwieszanych sufitow, bajerow, wiec same meble to jakies 10 tys czyli łącznie obstawiam, że do 50 tysiecy sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisława Gie
jasne ,ze sie da do 50 tysięcy . ktos tu wspomniał o kuchni molto . Ja stamtąd zamawiałam meble .i jak narzie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość How deep
Zdzisława a d jakiego pomieszczenia zamawiłaś meble z tej firmy ? bo ja z kuchni Molto zamawiałam ale standardowo kuchnie czyli to co proponują głównie . Jak narazie jestem zadowolona , A potem czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastowyking
firma Molto jest z Wrocławia . Ja jak mialem remont mieszkania , to tez korzystalem z ich uslug jak i rowniez mam ich kuchnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiek324324
Z mojego doswiadczenia (kuchnia, łazienka, podłogi, ściany, okna) z pełnym wyposażeniem: Ekonomicznie (Ikea itd) - 1000 zł za metr Średnio ekonomicznie 1500 zł (Ikea ale jakieś fajne dodatki Dobrze ale bez ekscesów 2000 zł za metr Fajnie od 3000 zł / metr Nie mniej niz 50 tys zł bo nawet w 40 m2 masz lazienke i kuchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same materiały są drogie, nie mówię tu już o robociźnie. Ale zaoszczędzić można, kupując nawet lepsze mateiały, ale w dobrym miejscu, np. http://www.grafitolkusz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od tego co kupujesz. Mnie kosztowało ok 100 tys. korzystałam z pomocy ekipy wykończeniowej kowalczuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy mieszkanie 72 metry i nam na wykończenie i remont generalny wyszło coś kolo 50 tysięcy. Ale udało nam się znaleźć w dobrej cenie solidny parkiet z tej firmy http://ardi.com.pl/. Mają spory wybór podłóg dębowych, jesionowych i olchowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hurt-matbud.pl. Skontaktuj się, powiedz co konkretnie chcesz i wszystko Ci wyliczą. Nie zdzierają, tego można być pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo30
hmmm.... jak masz dobrego projektanta wnętrz to koszty dopasuje pod Twoje indywidualne potrzeby. Tak miałem właśnie z panią Iwoną Terczyńską z firmy http://iprojektywnetrz.pl/ :) Warto wybierać najlepsze osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośwarszawianin
Ludzie co wy piszecie wykończenie mieszkania na tip top to mniej więcej 1000 zł za metr każdy sobie obliczy 40 metrów mieszkanie 40 tysięcy złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa 40 m2 to ja mam salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś K**wa 40 m2 to ja mam salon x no i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wiem jak można mieć mieszkanie takie bo dla mnie ten salon mógłby być większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I nie wiem jak można mieć mieszkanie takie bo dla mnie ten salon mógłby być większy x no i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwarszawianin
Gość , ale ja mieszkam w samym centrum stolicy na 15 piętrze z pięknym widokiem a ty masz ten salon na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście zdecydowałam się na okazałą rozetę, która spełnia funkcję łącznika mojego żyrandola z sufitem, jednocześnie nadając wnętrzu niepowtarzalnego szyku. Dodatkowo bardzo dobrze prezentują się ornamenty, stworzone z listw które doskonale sprawdzają się jako elementy ozdobne mojej sypialni. Był to kosztowny zakup jednak nie żałuję! http://galopujacypancernik.pl/elegancka-sztukateria-wewnetrzna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novak
Nie chciałabym tu podawać konkretnych kwot, natomiast chciałbym zwrócić uwagę na firmy, z których korzystacie. Brałam do wyceny kilka ekip i każda wycena była inna. Czasami były to ceny, w które trudno mi było uwierzyć, potem sprawdzałam opinie o takiej firmie i okazywało się, że nie jest rzetelna. W końcu udało się znaleźć Complete Home z Warszawy, gdzie cena została określona dokładnie i taki też był mój końcowy koszt. Jak widać kluczowe jest znalezienie odpowiedniej firmy, lepiej nie sugerować się tylko cenami i zapewnieniami danej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOWITKA311
To prawda, trzeba uważać na wyceny. Najlepiej poczytać w sieci o wykończeniach tutaj http://wkolodomu.pl/ fajny artykuł o pokoju dziecięcym widziałam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka555
U mnie 56 m^2 kosztowało dokładnie 46 tys. zł :) Sprzęt brałem głównie z https://www.indelo.pl/ . Fajny kompleksowy sklep z wyposażeniem domu i dekoracjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy do kogo się zgłaszasz, bo różne firmy maja różne ceny. Ja chodziłem po paru biurach projektowych i dopiero w DD Projekt mi zaproponowali najlepszą cenę za remont i wykończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego z jakiej firmy skorzystasz. Ja wybrałam Perfect Construction i mogę powiedzieć, że koszty wyszły nie za wysokie jak na takie duże mieszkanie, a samo wykonanie wszystkiego przez firmę.. solidne i takie na jakie liczyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś A jak z terminami u nich"? wiesz cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×