Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ten który pragnie pomóc

związkofobia - ważne

Polecane posty

Gość ten który pragnie pomóc

Witam, Poczytałem masę artykułów dotyczących związkofobii (lęk przed wejściem w poważneijszy związek - dotyczy zwłaszcza kobiet) oraz komentarzy dziewczyn, które twierdzą że mają związkofobię. Żywo zainteresowałem się tematem, gdyż jestem na początku znajomości z dziewczyną, którą podejrzewam o ten lęk. NIe chodzi o to, że Ona ode mnie odejdzie, skrzywdzi itd.., po prostu chciałbym Jej pomóc, ale tak aby nie wiedziała że pomagam. Mam ważen pytanie do dziecwzyn, które odczuwają lęk przed zaangażowaniem się w poważny związkek: 1) jak można Wam pomóc? 2) jakich kroków nie wykonywać na początku , czego nie robić, nie mówić "kocham Cię" często po tych słowach związkofobiczki się wycofują? 3) czy dobrą metodą jest spotykanie się na zasadzie nie wchodzenia w zwiazek i nie mówienia czułych słów dziewczynie, zbliżenie się na tyle aby zaufała mi jako przyjacielowi? - często dziewczyny, które cierpią na związkofobię zostały skrzywdzone w dzieciństwie przez rodziców (rozwód rodziców) bądź w wieku troszę późniejszym przez faceta (bardzo nieudany związek, kłamstwa itd) Bardzo proszę o wypowiedzi i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarkaczaaa
poczytaj troche fachowej literatury bo watpie zeby ktos tu ci pomogl . Nasluchasz sie glupot i mozesz zaszkodzic zamiast pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×