Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość assssssssaaaa

CYCLOTEST 2 PLUS- WASZE OPINIE

Polecane posty

Gość gość
Też mam taki problem :( A jaki kolor ma plamienie przed okresem u Ciebie? u mnie jest brązowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tego komputera 4 cykl i jestem jak najbardziej zadowolona. Zastanawiam się teraz czy nie dokupić oprogramowania do komputera. Myślicie, że się opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
Co do oprogramowania. Ja je mam i dla mnie jest przydatne. Dzięki temu można tworzyć wykresy na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję odbyć kurs w temacie metody naturalnego planowania rodziny (prawdopodobnie za darmo), oraz zakupić sobie termometr z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku za ok 30 zł. Czyli trochę wiedzy z zakresu płodności przy minimalnym zakładzie środków i to wszystko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starałam się sama interretować pomiary, ale moje cykle nie były takie oczywiste. Właśnie dlatego zdecydowałam się na komputer cyklu - nie chciałam rezygnować z npr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bena0306
Witam:) Odsprzedam cyclotest-220zł do negocjacji. Urządzenie jest kupione orginalne(rok temu). Mierzylam nim może 3-4 cykle. Niestesty ze wzgledów zdrowotnych musialam ponownie wrocic do antykoncepcji hormonalnej. Jeśli ktos byłby zainteresowany proszę o kontakt tel. 609815501 badź na adress mailowy bena0306@gmail.com. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmaceutka monika
Używam cyclotestu już prawie rok i jestem bardzo zadowolona. Mam stresujące życie (w tym roku kończę studia farmacji) i dość nieregularny cykl, ale jak widać cyclotest sobie z tym poradził. Przez moją nieregularność cykli (nie są zegarowe) nie zostawia mi za dużo dni "wolnych", ale wolę to, niż mieć później raka piersi z powodu antykoncepcji hormonalnej. Kuipłam cyclotest2 plus, bo był tańszy niż pearly (najtańszy z serii ladycomp...) i nie żałuję. Nie zaszłam w ciążę i używając tego aparatu nie mam obaw, że zajdę. gorąco polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zastanawiam się nad kupnem. Słyszałam o nim dobre opinie, a w porównaniu do lady compa jest naprawdę tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyclotest jest produkowany w Niemczech, więc raczej nie jest to badziewie. Ciekawe więc skąd wynikają te różnice w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć kobitki, jestem zainteresowana tym urządzeniem, i chciałabym go zamówić, problem jest taki, że nie wiem gdzie. Możecie mi doradzić? Z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze najpewniej będzie u dystrybutora bezpośrednio. Ja zamiawiałam na antykoncepcjacyclotest.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Kobietki Ja zakupilam cyclotest baby ale w niemczech i mam problem nie posiadam instrukcji obslugi....czy jest jakas uzytkowniczka ktora podesle mi skany albo pdf plik na adres dorota1@mail.be Bylabym dzwieczna :) Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urzadzenie mozna zakupic na allegro w aptekach internetowych lub kupic uzywany...na portalach z ogloszeniami olx gummtre lub innych Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się chyba nie zdecydowała na używany. Najpewniej jest kupić albo od producenta albo od dystrybutora w Polsce. ew w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justaaaa111
Cześć dziewczyny. Ja także zastanawiam się na d zakupem tego urządzenia, ponieważ nie chcę brać plastrów, tabletek itd. Brałam i to nie dla mnie. Zaraz myslę o skutkach ubocznych. Obawiam się mimo wszystko o skuteczność tego urządzenia. Czy normalnie bez obaw i bez dodatkowego zabezpieczenia cieszycie się seksem? Jakoś ciężko mi zaufać temu urządzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ja zakupiłam urządzenie Cyclotest 2 Plus. Niestety, nie spodobało mi się- mało czytelny wyświetlacz, lichy kabelek od sensora do mierzenia temperatury. Mojemu mężowi, który jest elektrykiem też nie spodobała się jakość wykonania. Postanowiłam więc go oddać. Jednak firma nie uznała mojego zwrotu, ponieważ "dotykałam" go i wyjęłam z pudełka (a w jaki sposób miałam go obejrzeć?). Bardzo słaby kontakt z firmą. Jestem zawiedziona zarówno jakością urządzenia, jak i jakością obsługi klienta. Pierwszy raz spotkałam się z takim czymś. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne. Mam cyclotest od roku i jestem zadowolona. Jak miałam jakieś pytania, dzwoniłam na infolinię i zawsze mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eli, jeszcze go nie używałaś, a już jesteś zawiedziona, śmieszna jesteś ja używam dopiero 1 cykl, a mam cyclotest baby, być może nie będę miała teraz owulacji i cały czas będę miała te migające dzieci, mam problemy z owulacją i dlatego to kupiłam, dla mnie to tańsze niż monitoring cyklu u mojego lekarza....w każdym razie chcę się dowiedzieć kiedy w ogóle mam owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest takie złe t urzadznko.... jesli chodzi o podswietlenie to rzeczywiscie lipa.....ale moj znajomy elektronik zrobil mi podswietlenie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eli88
Niestety, nie udało mi sie oddać cyclotestu. Nie mam już siły się z nimi kłócić, dla nich wyjęcie z opakowania=używanie i tyle. Zwykłe naciąganie ludzi i oszustwo to jest jak dla mnie. I nie jestem śmieszna, bo mam prawo do zwrotu nieużywanego towaru, ponieważ mi się zwyczajne nie podoba. Szczególnie jakość wykonania, kabelek... no ale cóż, złapali klienta, sprzedali i już. Jeśli ktoś się jednak skusi na ten szjas, chętnie sprzedam bo po tym wszystkim nie mam zwyczajnie ochoty tego używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie odkupię od kogoś. Proszę o kontakt na maila. dorota.dudzik1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się nad kupnem cyclotestu myway. Mozecie wymienić jakie ma dokładne funkcje? podobno jest ich znacznie więcej niż w 2 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie: wlasnie kupilam cyclotest 2 plus. Powiedziane bylo, ze budzik bedzie budzil o tej godzinie , o ktorej w pierwszy dzien zmierzylo sie temperature. Moj tego nie zrobil, wczoraj rano zmierzylam, a dzis - zero jakiegokolwiek sygnalu. Czy jest on jakis meg cich, ze go nie slychac np? poza tym, chcialam pierwszego dnia uzytkowania wprowadzic taka zmiane, ze przesuwam kilka dni do przodu, bo kupilam go w trzecim dniu miesiaczki. I nie dalo sie. Czyw tej sytuacji mam czekac do nastepnego pierwszego dnie miesiaczki, az sie wyrowna, czy jakos mozna te dane skasowac? POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
budzik jest cichy. Ja bym to nazwała bardziej przypominajką. A z przesunięciem dni nie miałam problemu, przeczytaj jeszcze raz instrukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie miałam problemu z przesunięciem dni. Pani na infolinii wszystko mi dokładnie wytłumaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuna
Chciałam kupić cyclotest myway (najnowszy model) ale odstraszyło mnie to, że produkt nie ma badań naukowych, nie jest też atestowany przez polskie towarzystwo ginekologiczne.... na moje telefoniczne pytania Pani z cyclotestu powiedziała, że firma nie udostępnia żadnych badań jedynie wzmianki na stronie. Słabo... po takim info zapala się czerwona lampka. Dodatkowo przy nieregularnych cyklach stosowanie cyklotestu nie jest wiarygodne i odradza się jego stosowanie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaz174
ja używam od pół roku cyclo2 i jestem zaprawdę zachwycona, martwie się tylko wymianą baterii:( na ile czasu może ona wystarczyć i razie ewentualnej wymiany baterii gdzie się zwrócić i jaki jest jej koszt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ja bym nie kupiła używanego.Rzeczy używane do antykoncepcji uważam za intymne.Zawsze to coś, co wkładałabym do ust.Zastanawiam się nad kupnem OvuComp.Jest znacznie tańszy, a działa na podobnej zasadzie.Z tym, że ja w ogóle nie ufam metodom jednowsjaźnikowym.Najlepszy jest program NFP SymptoPlus-do wszechstronnej analizy objawów cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepiej kupić nowy. Przecież czujnik wkłada się do ust itd...tam są bakterie. Jestem na etapie szukania odpowiedniego kompa dla mnie. bardzo reklamowany jest lc...ale jest strasznie drogi. W sumie...czym różnią się od siebie te dwa komputery? Bo różnica w cenie jest duża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Producenci lady chwalą się większą pamięcią urządzenia, które podobno porównuje Twój cykl aż z milionem (!) zapisanych w bazie.Ale wydaje mi się że to nie ma tak wielkiego znaczenia, bo i tak każda kobieta jest inna.Wszystkie komputery działają na podobnej zasadzie (analizy temperatury) i ich skuteczność jest podobna-index Pearla 0,64.Reszta to sztuczki marketingowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×