Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość assssssssaaaa

CYCLOTEST 2 PLUS- WASZE OPINIE

Polecane posty

Gość początkująca123
Dziękuje za odpowiedź, ja do tej pory brałam hormony ale mam już ich dość i wczoraj kurier przyniósł to urządzonko więc chciałam sie tylko upewnić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byebe
To życzę powodzenia w użytkowaniu :) Ja jestem bardzo zadowolona z Cyclotestu, sprawdza się, dużo podróżuję-taka praca więc zawsze go taszczę ze sobą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina12345
Używam go drugi miesiąc i można powiedzieć wciąż jestem na fazie testowej, ale póki co jestem zadowolona. Podoba mi się w nim prostota, i opinie wydawane na jego temat. Jestem wrażliwa na tabletki, facet nie lubi prezerwatyw wiec mam nadzieję, ze w końcu znalazłam coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rihannnnnnna
Większego gówna nie widziałam. Wyrzucona kasa! Odradzam, bajki tu piszą naciągacze, wstyd!!!! Nie dajcie się nabrać!!! Już drugi miesiąc i wskazuje, że cały czas jestem płodna, co za gówno, testy na mocz wskazują co innego, lepiej go wyrzucę, bo się wścieknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina12345
Rihannnnnnna widze, że jesteś na etapie podobnym co ja...wyczytałam, że on potrzebuje troche czasu na to by odpowiednio zacząc interpretować cykl..też mam wiele dni płodnych, ale z tego co wiem to z każdym miesiącem będzie wskazywał dużo bardziej dokładnie...nie uważasz, ze lepiej żeby pokazywal więcej dni płodnych niż jest w rzeczywistości, a niżeli w ogóle ich nie pokazywał? a tu niespodzianka i niechciana ciąża....a nie wierzę w to, że wszystkie opinie na temat cyclotestu piszą osoby pracujące w marketingu...bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rihannnnnnna
Też mi się wydaje podejrzane, ktoś musi celowo pisać takie reklamy. Niech sobie sami mierzą temperaturę-a nie tu taki kit wciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie-elika
Rihanna troszkę więcej cierpliwości....skoro są osoby którym Cyclotest odpowiada i dobrze się sprawdza to może rzeczywiście tak jest? Betina napisała, że komputerek potrzebuje trochę czasu, by dobrze zapoznać się i interpretować cykl ;) poczekaj jeszcze troszkę, może jeszcze zmienisz zdanie, a jak nie wyjdzie to wtedy go wyrzucisz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieliszeczek
Ja w sumie też mogę powiedzieć o nim w samych superlatywach, używam go dłuższy czas i jest wszystko ok, podoba mi się, dlatego ciężko mi uwierzyć w negatywne komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rihannnnnnna
Przeglądam fora, zwłaszcza to i aż dziwne, żeby tak bezinteresownie słodzić jakiemuś produktowi?! Jestem niezadowolona i wyrażam swoja opinię, jest mocno negatywna! Jest to mocno nie w porządku - mydlicie oczy-zero uczciwości! A to mam nadzieję, że się zemści-bo trzeba być obiektywnym! Ostatni komentarz to już żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajciesespokoj
Dajcie sobie spokój z kłótniami bo to jest nudne....miały być tu opinie a nie przekrzykiwanie się nawzajem....jednemu sie podoba drugiemu nie - proste i tak powinno zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rihannnnnnna
Tu nie chodzi o kłótnie , bo nikt się nie kłóci, tylko o rzetelną opinię. Bo nikt raczej w 1 zdaniu nie opiniuje czegoś w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca123
rzetelna opinia jest taka że na wszystko potrzeba czasu a nie pochopnej oceny, ja też dopiero pierwszy miesiąc używam tego cyclotestu i ciągle mam migające dzieci a na dniach będe miała @. Ludzie jakoś to kupują i korzystają po kilka lat więc nie wierze że to taki bubel.Nigdzie nie jest napisane że po miesiącu idealna dokładność, troche obiektywności Rihannnnnnna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rihannnnnnna
Obiektywnie? Niby czemu ma mi zależeć na dobrej opinii tego produktu, skoro się nie sprawdza?! Mam ściemniać tj wy? To bez sensu. Widzę, że marketing działa(kiepsko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca123
narazie wygląda to tak jakbyś chciała tylko oczernić ten produkt, pytanie dlaczego? widać że Ty masz w tym cel, tylko nie wiem jaki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rihannnnnnna
Oczernić? Dobre sobie, wywaliłam prawie 700zł na ten Cyclotest i co? Zmarnowana kasa. Używam już 1,5 mca, używam to zbyt wiele powiedziane, bo też wróciłam do zwykłego termometru plus długopis kartka. Nie dziw się mojemu wzburzeniu, poczytaj na innych forach tak to babki klną na to twoje CUDO! Zgadzam się, że nie ma badań ani nic, żadnych konkretów, czemu nie reklamuje się w artykułach tj inne komputery, bo tutaj reklama jest darmowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka t
Kupiłam go jakiś miesiąc temu na stronie dystrybutora. Staram się o dziecko. Póki co uczy się mojego cyklu, ale wszystko działa dobrze jak na razie :) rihanna może trafiłaś na jakiś felerny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala awanturka
Matko jaka awantura o jeden produkt ;p Ja się zastanawiałam nad kupnem ale jeszcze nie wiem. Szczerze mówiąc siedzę na różnych forach i nie widziałam wielu negatywnych wypowiedzi...aneta ma rację koże trafiłaś na zły model...a składałaś reklamację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurrrrraaa
Tak czytam i czytam te opinie bo sama właśnie zamówiłam ten komputer :) po jakiś 2 miesiącach używania wrócę tu i się wypowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evacuation
Wiadomo, ze nie każdemu może się podobać :) Ja akurat jestem zadowolona, złego słowa nie mogę powiedzieć. Nie dogodzi się wszystkim przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssijjajajajaja
Fuuu al podjeżdżają te posty tanią reklamą! Też się z koleżanką zastanawiamy, ale po tym co się dzieje na forach to już nam się odechciewa! Każdy szuka szczerej opinii a nie jakiś bredni!!! Jakieś półgłówki piszą i myślą, że dam się nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolik zebatek
Również zastanawiam się nad zakupem :) Nawet jeśli są tu reklamy to nie szczególnie mnie to interesuje, bo wierzę że szczerze opinie też tu są. Póki co jestem na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 987
Spotkałam się z nim ostatnio na konferencji dla położnych, Wydaje się fajnym, skutecznym urządzeniem :) Jak bym miała więcej pieniążków pewnie bym kupiła. Zadowoliłam się czymś innym - testerem ze śliny :) i fajnie bo akurat mi dni płodne wypadły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 578
Ja nie mam opinii ale zastanawiam się nad zakupem :) fajnie by było odświeżyć wątek :) bo jestem ciekawa opinii, nie tylko kłótni i podejrzewania o marketing :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam jakiś miesiąc temu. Na razie jestem zadowolona, ale ciężko jeszcze powiedzieć w tej chwili coś konkretnego. Sam w sobie mi się podoba idea tego urządzenia mnie urzekła :) W końcu antykoncepcja bez hormonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
Zauważyłam, że opinie są bardzo podzielone. Ja również mam to urządzenie, ale w moim przypadku jest wszystko na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artyleria26
Ja też chciałam kupić ten komputerek, ale ostatecznie wybrałam mikroskop owulacyjny - afrodyta. Jak uzbieram pieniążki wtedy pewnie kupię i monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż dla żony
Chciałbym kupić go mojej żonie na święta, bo sama zastanawiała się nad kupnem. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś wypowie się odnośnie tego urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
Jak dla mnie to prezent super. Tym bardziej, ze sama go chciała. No ja mówię u mnie się sprawdza świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż dla żony
Chciałbym poznać jeszcze kilka opinii, bo mimo wszystko zależy mi na skuteczności a nie są to małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam, go ale od niedawna. Jestem zadowolona póki co. Fajnie, że można wprowadzić dodatkowe dane takie jak informacja o śluzie płodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×