Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość assssssssaaaa

CYCLOTEST 2 PLUS- WASZE OPINIE

Polecane posty

Gość mąż dla żony
Zamówiłem go. Z oprogramowaniem. Niech się żona cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretkaaa
A czy któraś z Was używa wersji Baby? Czym to się różni? Bo ja mam wrażenie, że to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
Wersja baby jest do planowania dziecka, 2 plus do naturalnej antykoncepcji. Ale generalnie chodzi w nim o to samo. Baby ma od razu w zestawie oprogramowanie do komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cole__
Szukam właśnie tego typu urządzenia. Cyclotest mi sie podoba bo jest tani a skuteczny. Lady comp też no ale cena niestety powola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA GUZIK
ja akurat mam Pearly, na plus jest wyższa skuteczność oraz robienie pomiarów w fazie przed i po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tteklaa
Ja chyba kupię, o dziecko z mężem staramy się już prawie 2 lata i nic :( lekarz mówi, że wszystko w porządku, a ja już nie mam siły. Mam nadzieję, ze to urządzenie pomoże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ktoś posiada może instrukcje obsługi urządzonka Cyclotest 2 Plus - najlepiej w formie pdf lub innej, gdyż aparacik odkupiłam ale niestety tylko z instrukcją w języku niemieckim ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aelreda
Kasiunia, mam pytanie. Czy sam ten komputerek wystarczy? czy trzeba dokupić oprogramowanie? To ma coś wspólnego ze skutecznością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hazel_eyes
Jestem po miesiącu używania :) Faza płodna była wydłużona, ale tak miało być :) Początkowo jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam kiedys pearly i bylam bardzo zadowolona (tez uczyl sie cyklu jakies 2-3 miesiace), ale po kilku latach wyczerpala sie bateria i wyslalam poczta polska do serwisu.. i zaginal po drodze, niestety byla to zwykla przesylka.. Teraz szykam alternatywy bo na peraly mnie nie stac.. W zwiazku z tym mam pytania do uzytkowniczek.. Jaka baterie ma urzadzenie, czy sie samemu laduje, a jak nie to jaka zywotnosc i ile kosztuje wymiana? Na ile czasu jest gwarancja? Czy wyswietlacz jest podswietlany? Czy ma opcje budzika? Ile cykli miesci pamiec? Czy mozna wprowadzic dzien pierwszej miesiaczki z opoznieniem (np po kilku dniach)? Czy urzadzenie jest porzadnie wyknane, czy raczej tandetne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.c.
Hej dziewczyny!czytam wszystkie wpisy na róznych forach i biala masajke kojarze;) zajawiłam się na ten cyklotest!!!Mam juz afrodyte tester od miesiaca ale jakos puki co slabo mi idzie czytanie tych paprotek wiec szukam dodatku do niej a taki komputerek byl by idealny;)szczegolnie ze moge podobno dodac własnie tam dodatkowa zmienna;)?kurcze tylko ta cena troche wysoka jak na moje mozliwosci;(ale niebawem urodziny wiec moze szepnę mojemu przyszlemu cos na ucho;)tylko powiedzcie mi ,czy czas mierzenia tempki musi byc dokładnie taki sam kazdego dnia?bo mam zmienna prace i co 2 dzien np.moge pospac tak do 9 a pobudki nawet na sekunde mnie wytracaja ze snu;( wiec jesli jednego dnia zmierze o 6.30 a drudiego o 8 to zakluci to wyniki?wole sie upewnic zanim kupie to cudo?i jeszcze jedno pytanie czy ten wyswietlacz jest podswietlany,bo szczerze powiem mamy ciemno w sypialni a jak juz mierze to lubie widziec wynik od razu, a na moim termometrze elekton.nic nie widze,bo wlasnie tego switła brakuje i musze komorka podswietlac wiec juz calkiem koniec spania jak widac??dzieki za szczere odp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie nie ma wlasnie odp na moje pyt ale napisalam do nich maila i mi odpisali. Ekran nie jest podswietlany ale temp jest zapisana i mozna sobie ja pozniej sprawdzic. Godzina pierwszego pomiaru w 1 cyklu jest godzina startowa i przez caly cykl trzeba miezyc nie wczesniej niz 2h przed ta godz i nie pozniej niz 2 po. Czyli ma sie okno 4h na zmierzenie. W kolejnym cyklu mozna wybrac sobie inna pore i sie jej trzymac. Ja kupilam i czekam na miesiaczke zeby zaczac uzywac. Obsluga prosta guzik do pomiaru duzy nie poinno byc problemu z pomiarem po omacku. Za to urzadzenie jest sporo wieksze od pearly i termometr jest na kabelku, a tam byl taki jakby wysowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.c.
elzu dzieki za pomoc;)akurat designe mi sie podoba i kolor tez;)szkoda ze nie ma światełka no ale cóz nie ma co marudzic hihi.a kabelek to w sumie dobrze ze jest bo nie spadnie termometr na ziemie przypadkowo.To super ze tempkę moge mierzyc w przedziale 2 godzin bo tak jak pisalam dzis np. mierzylam ok 7 ale jutro pewnie ok 6.Jeszcze raz dzieki za pomocne info juz w 90% jestem przekonana do zakupu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
Okno czasowe jest dobre, dzięki temu wyniki są miarodajne. A nawet jak się zapomni i nie zmieści w tym oknie to komputerek po prostu nie zapisze temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 220v tomjaw@op.pl
Witam czy ktoś posiada może instrukcje obsługi Cyclotest 2 Plus - najlepiej w formie pdf i gdzie mogę pobrać lub kupić oprogramowanie do komputera? Za pomoc serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 220v tomjaw@op.pl
Cyclotest kupowałam w Niemczech bo tam jest trochę taniej a polskiej instrukcji brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam instrukcje od swojego moge dla Ciebie zeskanowac, ale to wieczorem jak poloze dzieci spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 220v tomjaw@op.pl
Super i dziękuję bardzo będę wdzięczna :) będę czekać na maila tomjaw@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 220v
I jak pomoże ktoś w sprawie tej instrukcji? plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zabralam sie za skanowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 220v
Jeszcze raz serdecznie dziękuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam go 2 miesiące ale i tak mam bardzo długą fazę płodną. Czy to jest normalne? może ja cos źle robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
Tak, to normalne ponieważ przez pierwsze 3 cykle komputerek się uczy i dla bezpieczeństwa faza płodna jest wydłużona. Potem już jest pokazywana faktyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dutka
Witam wszystkich posiadaczy cyclotestow2plus, wlasnie stalam sie szczesliwym posiadaczem tegoz to urzadzenia, mam jednak pytanie, moze ktos mi pomoze, mianowicie chodzi mi o ten pierwszy dzien miesiaczki, poniewaz zazwyczaj okres zaczyna mi sie od plamienia, czasem jest to dzin czasem nawet trzy, dopiero pozniej zaczyna sie tak jakby ten okres wlasciwy, ktory wiec dzien mam uznac za dzien rozpoczecia miesiaczki??? plamienia czy czekac do tego wlasciwego dnia??? prosze napiszcie, czytalam ze niektore dziewczyny juz dlugo uzywaja wiec pewnie macie wprawe :) pozdrowionka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×