Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam pomysłów na obiad

Szukam przepisów na dania bezmięsne, zdrowe i tanie

Polecane posty

Jeśli chodzi o dietę to warzywa z pewnością będą obowiązkowym dodatkiem, do tego musimy pamiętać o zmniejszeniu ilości spożywanych słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannapaulaanna.blogspot
Ja robię gołąbki z ryżem i rybą zamiast mięsa. Są na prawde dobre i nawet mojemu mięsożernemu partnerowi przypadły do gustu. Pozdrawiam i zapraszam na bloga gdzie jest na nie przepis, oraz na zupę orientalną z surimi http://pannapaulaanna.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosska09
To prawda ze tutaj mozna znalezc bardzo dużo fajnych i smacznych pomysłów zwłaszcza własnie teraz przed wigilią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KucharzZawodowiec
Boczniaki na wigilię!! Nie dawno zakupiłem zestaw Eko-Miro do samodzielnej uprawy boczniaków w domu. Na dodatek są to pierwsze w Polsce grzyby uprawiane na fusach z kawy. Jeden zestaw już plonuje a drugi czeka na święta. Boczniaki są pyszne i zdrowe, można je przyrządzać na mnóstwo sposobów. Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym g***olem!!! ten ich łosoś naprawdę jest taki obrzydliwy, że pies z kulawą nogą go nie kupuje i tak na chama trzeba toto naiwnym wciskać? dobrze wiedzieć, w życiu nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Teraz mamy sprawę załatwioną, bo w sklepach jest dużo takich zamienników mięsa albo czegoś, co po prostu wygląda jak mięso i daje nam to wrażenie, że jemy jednak tego kurczaczka czy wieprzowinę. Kiedy ja przechodziłam na wege, to właściwie czegoś takiego w sklepach nie było. Ostatnio widziałam na przykład fajny wege burgery Vivera i się skusiłam. No powiem wam, że mistrzostwo świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×