Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka kama

urocze sceny z seriali

Polecane posty

Gość Princesita
Rozumiem 😭 I nie chcesz mnie już..to też rozumiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz wszystko
osądź mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
KOCHAM CIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Jak nikogo w swoim życiu..Jak nikogo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Dałabym Ci gwiazdkę z nieba, przestawiła bieguny ziemi, zamieniła góry i morze dla Ciebie..Rozumiesz co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Proszę Cię, nie rań mnie...proszę... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Proszę Cię, nie rań mnie...proszę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham cię stale
bezgranicznie, z podziwem i szacunkiem. Wiem, że jest bardzo trudno. I będzie trudniej. Ale moje uczucia się nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka Inge
Jose był zazdrosny o Inge. Zazdrosny w sposób chorobliwy. Denerwowało go wszystko, co związane z Rudolfem. Absolutnie wszystko. A jak Inge wracała do Skandynawii, wyobrażał sobie wszystkie możliwe sceny, w tym te łóżkowe. Jose dostawał wtedy globusa i musiano do niego wzywać medyka. Powiedział kiedyś, że to go zabije. Wyobraźnia działa i wypala Jose do cna. Zazdrość trawi jego ciało, wypala mu dziury w sercu. Staje się wtedy gwałtowny, nie do życia i trwa to ile ma trwać. Potem mija, jak Inge jest dłuższy czas w Argentynie. I pojawia się znowu, nagle, jak atak serca. A temperament Latynosa wznieca słupy ognia, jak pożar na plantacji trzciny cukrowej u wuja Leona. Ugasić je może dopiero Inge, swoją czułością, wytrwałością. Zalać je wiadrami miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Źle mnie zrozumiałeś. Przepraszam, miałam na myśli, że już dziś mogę Ci to powiedzieć, bo wiem to, wiem, że na 100% nic nie będzie. Nie denerwuj się Kochanie. Bardzo Cię kocham !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem, wyczytalem
w smsie wyczytałem, wszystko ok. Nie martw się Princesito. Wszystko dobrze. LY albo KC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Dziękuję za posty :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka Inge
Jose to bardzo emocjonalny typ. Potrzebuje tylko 2 sekund, aby się zdenerwować, wściekać się na maksa. Mógłby wtedy zabić 500 kg byka, złapać za rogi i z dyńki .....bnąć. Ale potrzebuje też tylko 2 sekund, aby się uspokoić. Musi tylko do niego przemawiać Księżniczka Inge. Czule, uspokajająco, szczerze (szczerze -to ważne), tak jak umie przecież. I wściekłość mija, i jest trochę lepiej. Nie jest dobrze, tego nie można tak nazwać, ale jest zadowalająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka Inge
And I want you to run away with me and experience something new Anything you've already done just won't do I want you And I want you to genuinely and sincerely want me too You can believe in me baby Don't be cruel 'Cause I want you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka Inge
To było właśnie u wuja Leona. Pierwszy raz, kiedy Inge i Jose spotkali się tak intymnie. Kiedy wreszcie Jose mógł ją rozebrać. Kiedy mógł jej powiedzieć: I want You. I jego dotyk i pocałunki sprawiały, że Inge stawała się mniej lodowata, mniej skandynawska. Chcieli ze sobą być. On bardzo się starał, bardzo. Chciał, aby zrozumiała, że znaczy dla niego więcej, niż Windows dla Microsoft. Więcej, niż krzywa wieża dla miasta Piza. Więcej, niż dla Tuska marketing polityczny. Znacznie więcej. Że znaczy dla niego wszystko, co pojęcie "miłość" zawiera. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Tak, księżniczka Inge wie jak postępować z Jose, wie, że nie można go denerwować, wszystko trzeba dokładnie wyjaśnić i przede wszystkim musi być szczera. Jose nie znosi kłamstwa, ale księżniczka nie mogłaby go okłamać. Nie mogłaby. Jest czuła i wyrozumiała, choć czasem wychodzi z siebie i staje obok, płacze, krzyczy, klnie, histeryzuje, panikuje, prosi. Stara się, aby Jose był zadowolony. Robi to wszystko, bo bardzo go kocha. Bezgranicznie go kocha. Rozumie, że jest mu ciężko I dlatego stara się go wspierać. Zna go bardzo dobrze i wie jaki jest. Wie też, że jest dla niego wszystkim, tak jak i on dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka Inge
Jose zastanawiał się jakie kolory ma jego uczucie do Inge. Różne - stwierdził. Czerń, tak ten kolor przytłacza ich uczucie co jakiś czas. Jak chmury burzowe, jak listopadowa noc, jak brzuch pająka. To ona otacza ich, kiedy Jose ma dość, nie może wytrzymać konkurencji z Rudolfem. Tak, wtedy jest czerń. Zieleń pojawia się wtedy, kiedy Jose jest po okropnych chwilach z Inge, kiedy mają się rozstać, ale jednak przychodzi opamiętanie. Wtedy jest zieleń. Kwietniowa, może majowa - taka zieloniutka, jak kredka świecowa, nie głęboka, ale taka jakby namalowana. Czerwień, ta gorąca cholera pojawia się, kiedy Inge i Jose spotykają się. Wszystko jedno gdzie się spotykają, na parkingu, w Kraviedo, Oviedo, w lesie, czy nawet w przychodni. Tam dominuje ten kolor. Teraz jest zieleń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka Inge
But no one is ever gonna love you more than I do No one's gonna love you more than I do And anything to make you smile It is my better side of you to admire But they should never take so long Just to be over then back to another one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka Inge
Księżniczka Inge mówiła Jose'mu , że ma za mało czułości, że za mało ją Jose adoruje. I Jose przemyślał to głęboko. Przypomniał sobie jak się zachowywał w ostatnim czasie i........... chciał się zmienić. Chciał ją adorować cały czas. I na dworze królewskim i kiedy jechała z innymi damami dworu na wypoczynek i w Oviedo i w Kraviedo. Wszędzie będzie ją adorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Ulubionym kolorem Inge jest zdecydowanie czerwony. Tak, czerwony. Wiele razy słyszała, że dobrze jej w tym kolorze. Tak, lubi siebie w czerwonym, dobrze się w nim czuje. Ten kolor ją rozpala, Jose nawet sobie nie wyobraża jak na nią działa. Kiedy się spotykają ma ochotę go zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księzniczka Inge
Jose miał tyle do powiedzenia Inge, chciał jej tyle przekazać i jednocześnie chciał ją tulić, być z nią blisko, intymnie, mieć ją tylko dla siebie. To jutro, pomyślał. Spotkają się w Kraviedo, siedzibie, którą bardzo lubił. Tam się spotkają następnego dnia. ......... Byleby Rudolf czegoś nie wymyślił. Byleby los czegoś nie wymyślił. Chciał tego spotkania, bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka inge
Pakt, pamiętaj umowę. Pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka inge
albo mnie dobij. Ale nie oszukuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Księżniczka Inge też bardzo chciała zobaczyć się ze swoim ukochanym Jose. Swoim jedynym Jose, najdroższym Jose. Miała nadzieję, że nic i nikt im w tym nie przeszkodzi, bo była już bardzo stęskniona, bardzo. Nie mogła się doczekać kiedy w Kraviedo odprawią swój rytuał miłości. Tym żyła. Żyła miłością, jaką darzył ją Jose. Mogła nie jeść, nie spać, liczyło się tylko to, aby z nim była. Wszystko inne nie miało znaczenia. Myślała o jutrzejszym dniu i siedziała jak na szpilkach. Ten moment kiedy zobaczy swojego przystojnego Jose, ten moment był najważniejszy. Jego męskość bardzo działała na jej wszystkie zmysły. Chciała być blisko niego, tak jak zawsze. Czuła, że Jose też o niczym innym nie marzy. Była tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księzniczka inge
Jose musiał skończyć, był pod czujnym okiem wuja Leona. Jose pomyślał o jutzrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesita
Pamiętam, nie martw się Kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×