Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość brzydkie zeby____ _

Chciałabym mieć ładne proste zdrowe białe zęby.......................

Polecane posty

Gość gość
no właśnie wcale nie trzeba dużo, żeby mieć piękne, białe i proste zęby. Jak się o nie odpowiednio zadba nie powinno być problemu. Czasem tylko wystarczy się wybrać do dobrego gabinetu. Ja chodzie do Galerii Uśmiechu i mam pełną opiekę. Moje zęby teraz wyglądają bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja regularnie dbam o zęby, niedawno sobie wybieliłam zęby w http://impladent.pl/ i uśmiech dzięki temu mam ładny, jak będziecie pielęgnować zęby to będziecie się mogły cieszyć ładnym uzębieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj nakładek prostujących? Możesz sobie w necie poczytać na temat systemu CA, jest sporo artykułów, teraz to bardzo popularna metoda prostowania zębów. Zwłaszcza dla tych, którzy nie chcą nosić aparatu stałego. No i tańsza alternatywa... miesięcznie 650 zł. Tyle kosztują w gabinecie doktora Rojka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy zadbać o systematyczność. To dzięki systematyczności wszystko idzie we właściwym kierunku. Nie robię nic poza stosowaniem ajony, miękkiej szczoteczki i systematycznego mycia, a mimo to zęby mam w idealnej kondycji. Chyba zatem wszystko da się zrealizować, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba dbac o zeby i nie unikac dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno warto jak najszybciej isc do specjalisty, który dobierze dobtry aparata a po jakimś czasie zeby będa jak z obrazka. Moja siostra miała sporą wadę zgryzu i musiała poczekać az jej 8 wyjdą, zeby je usunąc można było a wtedy dopiero aparat jej założyli. Dziś po 3 latach juz prawie nie widac tej wady. Ale jeszcze aparat troche ponosi. A wszystko dzięki pani http://www.ortodonta-katowice.eu/page/oferta która profesjonalnie podeszła do problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno zaczęłam chodzić do ortodonty w http://impladent.pl/ stwierdziłam, że zęby za bardzo rzucają się w oczy, więc trzeba o nie bardziej zadbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
650 u Rojka, ale to jest cena za sztuke, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbam wyłącznie o podstawy. Pasta ajona, systematyczność, miękka szczoteczka. Zabiegi? Jak dla mnie to jedna wielka bzdura, która jest pozbawiona sensu. Normalność zębom można przywrócić tylko systematycznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda bialczyk
Najwięcej daje dobra pielęgnacja. Duże znaczenie ma również ajona, systematyczność. W ten sposób w zasadzie można diametralnie odmienić sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
Ja mam proste na dole i te 1 mam krzywe i nachidzoce na nie 2. Mam 11 lat. Wszyscy sie ze mnie smieja. Nie wytrzymam juz. Musze namowic mame na staly aparat. Mam na noc nosze go5 godz dziennie i cala noc. I nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z perspektywy czasu wiem że o żeby trzeba dbać. Mam 30 lat i bez stomatologa nie wyobrażam sobie życia. Miałam leczona próchnicę, leczenie kanałowe i usuwane wady zgryzu. Teraz planuje wybielić zęby bo od palenia kawy mam ciemne. Na leczenie zębów chodzę do jednego stomatologa http://www.stomatologia-mierzyn.pl. Jeśli mogę wam coś doradzić to dbajcie o zęby systematycznie, nie odkładajcie wizyty u dentysty w nieskończoność. Najgorzej się leczy zaniedbania z młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie , proste białe zdrowe zęby to atut nielicznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy chciałby mieć ładne zęby. Niestety ja mam z zębami same problemy. Na nic innego nie narzekam tylko na zęby. Wzrok mam dobry, słuch też, a zęby fatalne. Miałam próchnicę, krzywe zęby, nosiłam aparat. A teraz dla poprawy wyglądu miałam wybielanie. Dobrze, że od samego początku leczę żeby w jednym gabinecie http://top-dent.katowice.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam takie marzenie, aby moje zęby były ładne. Pomału spełniam to marzenie i od nowego roku robię postępy z zębami. Mam aparat ortodontyczny i prostuję zęby. Planuję niebawem pójść na wybielanie. Znalazłam ciekawą ofertę wybielania zębów w gabinecie www.viscardi.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedzcie zmielone skorupki jajek, wpiszcie w googla: naturalne-wapno-jedz-skorupki super przyswajalny wapń, bardzo wzmacnia zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O.o pierwsze slysze o takiej metodzie !! ale wydaje mi sie co najmniej dziwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuj , jak dobrze że nie musze tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO jakas sciema :P nie ufam takim metodom, może jeszcze wybielanie smalcem >? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety zwlekałam kilka lat z pójściem do dentysty i teraz niestety nadrabiam te zaległosci – bałam się bólu najbardziej i to mnie hamowało, oczywiście był to ogromny błąd bo teraz widze, ze w dobrych klinikach, przynajmniej w mojej (lecze się u doktora Borczyka w Katowicach) maja takie metody, że nic nie zaboli :P no ale strach bywa silniejszy od siły rozumu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciec to moc wiec co za problem, tylko kase trzeba uzbierac ale mysle, ze warto bo zęby to inwestycja na całe zycie :) i lepiej nzapobiegac niż leczyc, mi tez w http://www.as-dent.pl/ zęby prostowali (mialam lekką wade zgryzu do korekty, ale to już przeszłość, teraz mam piekny uśmiech i wiecej się uśmiecham, bo nie mam się czego wstydzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haciel
Pasta ma duże znaczenie - ale musisz też zrezygnować z fajek czy częstego picia kawy. Ajona bez fluoru ok. Miękka szczoteczka również, ale systematycznie zmieniana. Jeśli odpowiednio do tego podejdziesz to po czasie wszystko powinno wyglądać optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też przez długi czas unikałam dentysty, teraz leczę zęby w http://www.cs-eskulap.eu/ i obiecuję sobie, że już będę chodzić regularnie do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze prostych zebów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kancianna
Pasta powinna być bez fluoru, bez triclosanu i koniecznie musicie dbać o dietę. To kluczowe dla zdrowia waszych zębów. To musi być systematyczne, sprawdza się pasta ajona. Nie od razu zęby będą wyglądały idealnie, ale po kilku miesiącach zmiana będzie bardzo duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przecie zaden problem mozna se pomachac 333 www.youtube.com/watch?v=DvEYhVwnQtw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znajdź dobrą klinikę stomatologiczną w której są takie usługi jak: a) leczenie zębów b) ortodoncja c ) wybielanie. Nie znasz? Proszę bardzo: http://medicodent.pl/kontakt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy starosc-przykro jest miec brzydkie i w dodatku chore zeby. Ja zyje za granica i potrzebuje 14 tys euro aby zrobic wszystkie zeby w koronki..musze bo mi sie dolne zeby scieraja i nie mam na to juz duzo czasu..jakies 1-2 lata.Jak nie dam zrobic to niestety niebawem beda tak zniszczone,ze nie bedzie mozna na nie zallozy koronek...tylko skad wziac tyle kasy xxx koronki można zrobić też na wkładzie korzeniowym więc nie wszystko stracone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego sa dentyści. Ja po 30 dopiero „naprostowałam żeby” U siebie w Lublinie mam new dent, kilkaanscie miesięcy z aparatem i mam perfekcyjny uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×