Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elawe

Jaka pralka

Polecane posty

Gość elawe

jakie są teraz dobre pralki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosch Candy Siemens ewentualnie whirlpool ale ostatnio mają gorsze opinie. Zdecydowanie nie dla amici czy beko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie Amica!
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kupić bosha, ale zdecydowałam się na siemens i jestem zadowolona. Chyba nie ma znaczenia firma tylko cena. Jak weźmiesz droższą to będzie dobra obojętnie jakiej firmy a chłam to chłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
zgadzam się z rosalindą 2m-ce temu kupiłam simensa , mega zadowolona jestem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, niemieckie marki są bardzo wytrzymałe, warto trochę dołożyć i mieć pralkę, która wytrzyma dłużej niż parę sezonów. Możesz też sprawdzić na medialux.pl, tam zwykle ceny są niższe niż w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Samsung jest na pewno bardzo dobrą firmą. Pralki tej marki są wytrzymałe i do tego całkiem fajnie wyglądają. Mnie podoba się ten model: http://magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=29&prod=66533 Ma klasę elektryczną A+, sporo ciekawych funkcji i do tego fajny design. No i na pewno nie zaszkodzi fakt, że teraz jest w promocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wiele ciekawych pralek można znaleźć właśnie w sklepie magiczna planeta, ja uważam, natomiast , że jedną z najmniej awaryjnych pralek jest Bosch, w końcu niemiecka precyzja, ta pralka jest prosta w obsłudze, nie ma z nią żadnego problemu i ma ciekawe programy, że można wyprać w niej wszytsko i cenowo tez jest bardzo rozsądna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syn też sporo
Ile dałyście za swoje dobre pralki ? Zastanawiam się nad Samsungiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee..........
najtańsza i tak wytrzymują góra 5-6 lat. Przerabiałam temat rok temu... np. Bosh już nie jest taki och ach. Ma słaba blachę i rdzewieją itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ci tak
równiez szukałam pralki czytałam forum i opinie i wybrałam wbrew sugestiom innym ze gówno itp . a wiec zakupiłam Samsung diamond ok 1200zł jestem OGROMNIEEE ZADOWOLONA jest rewelacyjna pralka sprawuje sie bez zarzutu pranie wyciagam z niej sterylne jak ze szpitala poniewaz ma taka funkcje a na kafe twierdzili ze gówno ,ze nie kupować ,ze obchodzic szerolim łukiem polecam w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×