Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irka22

dieta MŻ

Polecane posty

Gość irka22

Witam wszystkie osoby, które walczą z dodatkowymi kilogramami!Moim problemem w odchudzaniu jest brak motywacji, dlatego zakładam ten temat. Wierzę, że dzięki wsparciu życzliwych osób uda się osiągnąć każdy cel:) Moja waga na dziś to 64 kg przy 165 cm, cel:56kg. Zapraszam wszytskich chętnych do wzajemnego dopingowania się w walce z kilogramami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mam tyle samo wzrostu co Ty i ważę aktualnie 68kg :), mój ostatni cel to narazie 58kg, zobaczę jak będę się czuła tyle ważąc też jestem na MŻ, schudłam już tak 10kg z 78 na 68, ale zajęło mi to 2/3 lata, teraz chcę troszkę to przyspieszyc :P.mogę do Ciebie zaglądac, jesli pozwolisz :) wsparcie zawsze mile widziane :) Masz zamiar cwiczyc? Ja aktualnie codzien robie 200 brzuszków i tyle samo " nożycę" ( leżę na boku i unoszę jedną nogę do góry 20 razy i na drugi boczek heh) Do tego pije ocet jabłkowy raz dziennie, od niedawna jem otręby, raz w tygodniu coś słodkiego lub chipsy, nie pije alkoholu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka22
tak, w miarę możliwości mam zamiar ćwiczyć, ale nie w domu, myślę raczej o bieganiu lub chodzeniu na basen. ja kiedyś ważyłam ok 54 kg i bez problemu tę wagę utrzymywałam, roztyłam się na studiach;/ teraz biorę się za siebie i do końca maja mam zamiar schudnąć przynajmniej 3kg !:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ważyłam kiedys 50kg :( a roztyłam się przez leki sterydowe... ehhh nie dosc ze musialam lezec to i jadłam do tego i tak przytyłam blisko 30kg...Jak już było ok ze zdrowiem to zaczęłam walczyc z kg, może kiedyś znów będę ważyc 50 :) czułam sie super wtedy. a co do biegania to narazie biegam 2 / 3 razy w tygodniu :) juz dodałam Cię do ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja tydzień temu ważyłam dokładnie 62,7 kg, przy 170 cm, ale ostatni tydzień szalałam z żarciem, w weekend to samo:O wiec może coś drgnęło do góry:O, zważę się we wtorek, po dniu lekkiej dietki jutro:) Chciałabym schudnąć moje ostatnie 3-4 kg (od lutego schudłam jakieś 5 kg), od dawna pije dużo zielonej herbaty, wodę niegazowana, chciałabym tez regularnie się ruszać- rolki, rower i właśnie mam zamiar stosować wysokobiałkową dietę, zero pieczywa, zero ziemniaków, słodyczy, ogólnie mniej węgli. Fajnie, że jesteście i mam nadzieję, że będziemy się razem wspierać:) Ja zaczynam już teraz:) Trochę się muszę pooczyszczać więc już dziś nic nie jem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka22
a ja zaczynam od jutra:) tym razem musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to laski, jutro dietka i ćwiczenia pełna parą, musi się udać, nie ma innego wyjścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na tej diecie od 4 dni a schudłam 1.3 kg i czuję się bardzo dobrze:) ważne jest to aby jeść około 5 posiłków dziennie i 1,5l wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka co do wody to przy cwiczeniach 1,5litra to mało. Ja piję ok. 3 litrów :) wkońcu to woda, nie przytyje od niej. Jest ktoś z Lublina :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i nie mozecie sie zniechecac jak bedzie spadało powoli albo waga stanie, ja mam zastój juz 2 miesiace, ale nie poddaje sie, waga wkoncu ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga tez stoi od 1,5 mca, ale teraz sobie troszke odpuściłam i chce uderzyc z nową siłą i mam nadzieję, że znów zacznie spadać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pase dobrze ze stoi a nie wzrasta :D przynajmniej tyle dobrego w naszym wypadku. Ja się zważę we wtorek, bo nie ważyłam sie wieki, może cos spadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×