Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piękny Umysł

Czym jest prawdziwa miłość?

Polecane posty

Każdy z nas nieco inaczej definiuje ten wymarzony stan. Wiem jedno - dojrzałem do niej i jej pragnę. Chciałbym poznać kobietę mądrą, dobrą, uczuciową, rozsądnie myślącą o życiu. Mam 36 lat, 185 cm wzrostu. Mieszkam i pracuję w Warszawie. Szukam partnerki w odpowiednim wieku, czyli młodszej ode mnie, po studiach (24-32). Ucieszę się, jeśli okaże się, że mamy zbliżone zainteresowania i pasje, ale to już materia na konwersację na osobności. Życzę wszystkim udanego weekendu. Osoby zainteresowane pogawędką 'na żywo" zapraszam na gg: 35705220.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym,chciałbym, chciałbym... 💤 Może napisz co masz do zaoferowania? :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad. 1. Zauważyłem tylko jedno "chciałbym" w moim tekście :) Ad. 2. Zwykle szukamy ludzi zbliżonych do siebie, więc siłą rzeczy cechy, których poszukuję są cechami posiadanymi przeze mnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutek filutek
Chłopie, na kafeterii szukasz? Ogarnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehhhhhhhhh
generalnie szukanie w necie jest mission impossible

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdfsdfsdfsdf
dokladnie, chyba ze lubisz laski, ktore graja na kilka fornotow, maja sporo za uszami i sporo do ukrycia, jak chociazby jakies nieslubne dzieci, czy meza Araba, albo jakie schoroby weneryczne. Szukaj w realu. W stolicy jest wiele samotnych, ladncyh dziewczyn. Rusz sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie artykul na
onecie to sie dowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×