Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hfushgsi

geje, którzy mają żony.

Polecane posty

Gość hfushgsi

mój kolega ma ojca, który odszedł od matki po 20 latach małżeństwa do innego męzczyzny. zastanawiam się jak to możliwe, żeby udawać przez tyle lat "miłość", jak mu się udało spłodzić syna? jak rozpoznać geja, który udaje? myślałam, że homoseksualista nie podnieci się na widok kobiety i nie będzie miał dzieci. a tu takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiJeden25__
Pomyśl sobie co by miał w domu i w ogóle w otoczeniu jakby te 20 lat temu powiedział że lubi chłopców. To okropne wobec tej kobiety która żyła w fikcji prze tyle lat, ale pewnie dla spokoju wolał być z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież większość małżeństw to "udawanie miłości". Już szczególnie w dawniejszych pokoleniach bo presja na małżeństwo była większa. Spłodzenie dziecka jest chyba całkiem proste. Piszą nawet o tym w książkach do biologii. Pomijając już to, że pewnie nie ma żadnego hetero/homo tylko wszyscy chcą się pieprzyć ze wszystkimi a kultura trochę to prostuje. Szczególnie w świetle nie odnalezionego dotąd, pomimo nacisków lobby gejowskiego, genu homoseksualizmu. Ciekawe, że nikt nie szuka genu pedofilii, biseksualizmu, dendrofilii czy innych Jeżeli nie ma genu to jest to kwestia wyuczona albo wynikająca ze zmian np. chorobowych. A aktualna wiedza naukowa nie udowadnia genetycznego pochodzenia. Chyba, że coś ostatnio odkryli to prosimy o link do artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfushgsi
mi się obilo o uszy, że to homoseksualizm u chłopców jest spowodowany hormonami, a nie genami. w okresie prenatalnym, za dużo żeńskich hormonów oddziałuje na płód i wtedy się kształtuje "inna orientacja". nie mam linku, czytałam to w książce, ale nie pamiętam tytułu ani autora. nie mam nic do gejów. rozumiem, że ojciec kolegi mógł mieć przechlapane. rozumiem to. jednak myślę teraz o tym z perspektywy tej kobiety. jej życia. seksu i zastanawiam się co ten człowiek czuł jak dotykał tę kobietę, czy on sobie musiał coś wyobrażać podczas seksu? można tak dobrze udawać? jak ona się nie zorientowała? czy gejowi może "stanąć" na widok kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfgfgfgdfdf
a moze on byl bi, i baby i faceci ;) ale przeciez widac takie cos, na pewno zonka wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfushgsi
a jak to widać? co na to wskazuje, żeby nigdy tak się nie nabrać? myślałam, że był bi, kolega nawał jednak ojca gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfgfgfgdfdf
:D no chyba da sie poznac, ze cos nie tak, da sie wyczuc, nie wiem, patrzy dziwnie na facetow??? musi byc cos widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfushgsi
może nie patrzeć w towarzystwie zony na facetów. może udawać, że podobają mu się aktorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×