Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spodniowy

Jakie spodnie u faceta podobają się kobietom?

Polecane posty

Kochanienka kazdy ma inny gust. Byc moze Twojemu partnerowi zyciowemu pasuja lniane spodniachy, ale mojemu na pewno nie. Nie bierz jasnych spodni ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
a co do spodni to oglądałem je w Carrefour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne moga byc
byle nie jasno blekitne takei mega jasne ani zadne biale. pamietam u nas na roku raz koles w bialych przyszedl to caly rok mial taką beke ze hoho:D:D:D. Kup zwykle jednasy, byle wlasnie bez zadnch lat, wzorkow itd, proste, nie zadne dzwony czy rurki, fajne sa wg mnie tez sztruksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
a dlaczego właściwie jasne są złe? Bo ktoś tak narzucił? Jakie wytłumaczenie jest tego, ze to obciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
no odpowiedzcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
kupię te jasne chyba, bo nikt mi nie potrafi uzasadnić niesłuszności mojej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
upe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaa
A dlaczego leginsy na facecie są złe? Niektóre rzeczy prawie nigdy nie wyglądają dobrze i tak jest właśnie z bazarowymi jasnymi, przetartymi jeansami. Mi się osobiście kojarzą z lalusiami z boysbandów, albo z młodzikami z wiejskich dyskotek. Takie moje zdanie, ale każdy ma jakieś tam swoje upodobania. Inna sprawa, że nie wszystkie ubrania wszystkim pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
byłem w markecie innym i mają ciemne po 30zł, chyba wezmę, tylko nie znam swojego rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcisle skorzane jak
podkreslaja jego pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniowy
nie mam pieniędzy i chyba nie kupię tych spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka123456789
Kobiety! Pewnie jak wiele z was, co zresztą zauważone było na forum wolimy facetów bez spodni :) natomiast wychodzę z założenia, że jeżeli już ciuchy to raz a dobrze ! Mój facet ma urodziny w zasadzie kilka dni przed Walentynkami, moim pomysłem urodzinowym są spodnie Diesel, zresztą ma już z tej firmy jeansy i jest mega zadowolony, materiał trwały, elegancki, i naprawdę wato dołożyć troszkę kasy, kupić coś co same byśmy chciały otrzymać, takie podejście naprawdę się sprawdza, spodnie wybrałam następujące: http://allegro.pl/diesel-larkee-spodnie-meskie-nowosc-36-32-i2074787072.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluaaa
Mi sie podobaja u faceta Jegginsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzane ktore opinaja
pupe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dartanją
bardzo fajne te spodnie z jeansdomu :) może też zamówię coś mojemu facetowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markowe ubranka
Zapraszam! Znajdź nas na allegro.pl pod nazwą: sklep-wojtus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy też, jakie to dresy ;p czasem wyglądają fajnie :). ja zamówiłam teraz z moim facetem dwie pary dżinsów na jeansdom.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. akurat levisy są ponadczasowe i bardzo dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro1
jak spodnie to tylko typu botcut nadaja sie do polaczenia z butami wysokimi do koszykowki nogawki zakrywaja duza czesc buta bo sa rozszerzane od kolana w dol dobrze pasuja tez do innych butow sportowych bo but przykywa nogawka.w przypadku gdy ktos lubi pokazywac swoje buty np nike air max to lepiej ubrac spodnie zwezane .Nigdy facet nie bedzie wygladal dobrze w rurkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam to szczęście, że mój facet ubiera się w to, co mu zasugeruję albo kupię:). teraz bardzo podoba mi się prosty fason - zresztą akurat mój chłopak najlepiej w takim wygląda. zamówiłam mu te spodnie http://www.jeansdom.pl/10622-meskie-spodnie-511-jeans-slim-black-point-levis-84511-0001.html# i wygląda w nich świetnie :) i taki fason zdecydowanie najbardziej mi się podoba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z kolei problem z dobieraniem spodni do butów - lubię zwłaszcza klasyczne, ciemnogranatowe jeansy. Buty ciemniejsze niż spodnie, tak? I raczej w kolorze marynarki/koszuli? Czy jakieś panie doradzą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrava
Jeansy i Legginsy. Cos trzeba dodac jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamfeliczkaifredicza
bojówki!są takie męskie i te pupcie cudownie w nich wyglądają ,mmm!męża i synków tak ubieram,są prawdziwymi mężczyznami;D;);););););-) odżucają białe obcisłe spodenki,leginsy,jasne opięte jeansy,japonki bleeeee chawtować mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zder
mamfeliczkaifredicza Popraw ortografie. Twoja tolerancja kuleje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby powyżej- a mój facet uwielbia takie właśnie spodnie. Zwłaszcza w lecie lubi taki jasny kolorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×