Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tantima

Lubczyk-jak uprawiać, gdzie kupic

Polecane posty

Gość tantima

chcialabym zeby rósł mi w ogródku, czy to się kuouje nasiona czy sadzonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
mozesz wysiać ale łatwiej kupić sadzonkę (na rynku ,na allegro ) .rośnie jak chwast i jest wieloletni .Nie dopuszczam do kwitnienia tylko obrywam ładne gałązki i zamrażam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jest też do kupienia w pojemniczkach w hipermarketach, tylko najpierw trzeba do ziemi do doniczki w domu, potem zahartowac i potem na pole :) ja właśnie w ogródku zauważyłam, że w pokrzywach jest lubczyk, tylko jak go stamtąd wyrwać... to zadanie na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tantima
marzy mi się mała roślinka na kuchnenym parapecie. jutro wybieram się na poszukiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOkolOno
Lubczyk można jeszcze teraz posiac,i czekac .Jest to roslina wieloletnia mam ja na dzialce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli masz od kogo?
odkop kawałek rośliny i posadz w duzej donicy a najlepiej w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli masz od kogo?
to prawda jest wielki ale z powodzemiem rośnie w ogrodzie i w wielkich donicach,tylko że w donicach na zimy nie przetrwa.Trzeba go chować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tantima
mała roślinka na parapecie? hmmmmm .... to chyba będziesz musiała kupować małe sadzoneczki w marketach lub siać nasionka, bo ta roślina nie jest mała! u mnie w ogrodzie mam w sezonie dwa krzewy lubczykowe, prawie tak duże jak porzeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelass
Naprawdę niedrogie i dobre akcesoria do domowej hodowli roślin znajdziesz w ofercie www.maxgrowshop.pl . Oferują Grow Boxy, oświetlenie, dwutlenek węgla, nawozy i odżywki, podłoża, doniczki, systemy wentylacji powietrza, akcesoria do nawodnień itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna, szybka i sympatyczna obsługa jest w sklepie Ogrod-Marzeń z allegro. Warto ich tam poszukać. Dużo roślin owocowych takich jak kiwi, winogron, czy maliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ogólnie kupujecie nasiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze kupuję w sieci - bo taniej, szybciej i prosto do domu. W tym roku kupiłam w sklepie przydomu.pl, ale zamawiam tez bezpośrednio od producentów, np. firmy Legutko. Lubczyk wysiałam wolno kiełkuje ale mam już kilkuletnią roslinę więc mam co włożyć do rosołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nasiona kupuje w http://www.kalnas.pl/. Możesz sprawdzić czy mają lubczyk bo ja akurat zamawiałam zupełnie coś innego i nie zwracałam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×