Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wawka35

czy znacie kogoś kto pracuje w Zusie?

Polecane posty

poszukuję kogoś kto pracuje w dziale wydawania rent. muszę zgłosić kogos, złozyc jedno wazne pismo, nietypowa sprawa, chodzi o zgłoszenie przestepstwa wobec ZUS, mniejsza o szczegóły, po co was zanudzac, może macie matke, ojca, ciotke, kto tam pracuje? najchętniej warszawa, prosze o taki kontakt. prosze pisac tutaj, dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w CK, to znaczy?? to województwo kujawsko-pomorskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, może to nieistotne jaki oddział zus. potrzebuję informacji od kompetentnego pracownika, który mnie pokieruje jak i gdzie złozyc wane pismo. rozmawiałam juz w zusie, ale oni maja wszystko w d...., nawet jesli sprawa dotyczy bezposrednio interesóww ZUS.... makabra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w wydziale rentowym alimentacyjnym z bliska mi bardzo osoba najblizsza z rodziny zna bossa zusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze niech ta osoba napisze do mnie na: cacko2010@yahoo.com dziekuję. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba se jaja robisz wyjasnij w czym rzecz a ja przekaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o to chodzi, że nie chce powiedziec, tylko, ze to dla Ciebie nic ciekawego, poza tym sprawa jest trudna i dosc skomplikowana. Chciałam kontakt do pracownika ZUS nie po to, żeby zrobic zamach na niego, ale potrzebuję zgłosic bardzo wazną sprawę. Chodzi o wyłudzanie przez wiele lat renty od ZUS. Przeciez nie podam Ci szcegółów, BO PO CO ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×