Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pelna.obaw.

wynik beta-HCG w dniu spodziewanej miesiączki.

Polecane posty

Gość lalamida
proszę o pomoc. 8 maja miałam 1 dzień ostatniej miesiączki. Owulacja była 22 maja. Test ciążowy pozytywny jeszcze przed terminem następnej miesiączki. Wynik bety z 2 czerwca: 23. Może być taki wynik jeśli badanie było przeprowadzane 2 dni przed szacowanym terminem miesiączki czy jest za niski? cieżko mi przetrwać weekend do następnego badania, a martwię się bo w temacie ciąży swoje już odcierpiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozostaje nic innego jak zbadać betę jutro i liczyć na porządny wzrost.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina44
Mam pytanie ostatnia miesiączkę miałam 18.02 owulacja przypadła na 2-3.03 jestem po dwóch poronieniami i na maksa pragnę mieć dziecko zrobiłam dziś badanie hcg i wynik wyszedł <2 czyli po 6/7 dniach od możliwego zapłodnienia czy jest jakiś cień szansy ze mogę być w upragnionej ciąży ?? Proszę o Odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnkaminka
896.4 w dniu spodziewanej miesiączki to dobry wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnkaminka
Podbijam. Proszeo odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam 17.7, a za 2 dni 129, za kolejne 400 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamida
hahaha dostalam powiadomienie o tym wątku. pisalam w zeszłym roku, że sie denerwuje bo moja beta to tylko 23. ta beta ma juz ponad 3 miesiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona
Hej dziewczyny pomocy robilam test beta hcg wynik 104,34 mIU/ml co to oznacza .Dodam że na tescie wyszla mi druga blada k Kreska.pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrenaX
Dziewczyny, beta w dniu spodziewanej miesiączki (14.06)to 22,6ml, progesteron 8,6:( po 4 dniach (18.06) zrobiłam ponownie beta 77ml, progesteron 5,8 ;( niestety spadł:( dzisiaj zrobiłam ponownie badania, wyniki beda popołudniu. Wiem ze to bardzo niskie przyrosty, ale czy jest jakaś szansa dla mnie??:( dodam ze łykam kwas 1x1 i duphaston od wczoraj w dawcę 3x1 . Strasznie się martwię, to moja pierwsza, upragniona ciąża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zdecydowanie za maly przyrost :( idz do ginekologa moze to byc puste jajo albo pozamaciczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia

Witajcie.... 33 dc, brak okresu beta na poziomie 16.4.... co myślicie? Jest szansa że to ciąża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×