Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ,peterka.....

Bedzie coraz wiecej samotnych matek...

Polecane posty

Gość Kasiulka78
"robcie dzieci PO slubie"... co to ma znaczyc???? ze po slubie daje gwarancje, ze ojciec dziecka nie opusci jego matki???? bzdura jakich malo! ja urodzilam sie po slubie moich rodzicow a ojciec i tak odszedl bo nie umial funkcjonowac w rodzinie.. z kolei moj syn urodzil sie po slubie, gdy mial 5 lat tatus znalazl sobie inna kobiete, ktora byla z boooogatej wplywowej rodziny, ktora mogla mu umozliwic robienie politycznej kariery hahah zalosne.. zadnej kariery nie zrobil, chociaz ma wyzsze wyksztalcenie robi na czarno, alimentow nie placi OD LAT na mojego syna. I co. Wychowywalam go sama przez siedem lat! Teraz mam u boku mezczyzne ktory mojego nastolatka wychowywac nie chce, ale bardziej wspierac mnie w jego wychowaniu, bo przeciez moj syn ma juz ojca - niestety tylko na papierze. Mezczyzni ktorzy wychowuja nieswoje dzieci, sa na prawde godni pochwaly..ale ci, co na prawde chca wychowac a nie tylko paskiem wymierzac sprawiedliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lapani na brzuch wczesniej czy pozniej odchodza. I maja racje. Dziecko to nie zabawka i nie jakis bat zeby faceta zatrzymac. Rob dziecko PO slubie to bedziesz wiedziala ze robisz je z facetem ktory chce z Toba byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys nie byl taki..wybralam go bo go kochalam ..kogo niby wg.wasmialam wybrac?moze tego grubasa i pijajka??o co to to nie! po pierwsze ze nigdy nic do niego nie czulam a po drugue po jaka cholere..akurat jego po to by miec teraz tak oplakany zywot jak ma jego zona...?ja od razu wiedzialam ze on bedxie pil,bo jego ojciec jest taki sam..zresxta nie xnosze ludxi wulgarnych i xboczonych a mialam kiedyd okazje sie o tym przekonac jacy sa.kedy jego mlodszy brat w 5 jtej kl.podstawoeki obnsil sie ze swierszykamimi swojego ojca obok sxkoly....sams fecyduje x km chce ..chcialam xyc a nie ze stsrzy grubego beda sie bawic e swaty ..tylko dlatego xe moj ojciec ma pozycje i jego niby tez tfu..gardze czymd tskin ,to manipulacja,nie mozna nikomu uklsdac xycis wg.dwojrgo widzimisie.To moje xycie! i roxealaja mnie gadki typu spokojny ..taki czy siaki,to ja wybralam bo kochalam tamtego s nie grubego..nie mozna wybracac kogos kogovdie nie kocha.!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie dziecko to nie zabawka ktorą sie wyrxuca jak worekk na smiecii"i najpierw chce dziecka a nagle po pol roku już nie chce bo nowa dupa na horyzoncie.kobiety sa bardziej odpowiedzialne.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie! kasia ma racje znam wiele malzenstw w ktorych dzieci urodzily sie po slubie i co? i to samo albo i nawet gorzej.Tu nie ma zadnej gwarancji..wszystko zalezy od charakteru czlowieka,ja jestem wierzaca wiec nigdy bym z innym nie poszla ale rozni sa ludzie.Tez chyle czola przed tymi co z wyboru wychowuja nie swoje np.moj brat..potrafi kochac jak swojego syna..choc nie jest jego..czasem niektorzy faceci nie nadaja sie na bycie ojcem ani swojego ani cudzego dziecka,to cos podobne jak instunkt macierzynski i albo sie to czuje albo nie.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc dzieci rodzi sie po slubie bo brzuchate do slubu zmuszaja zeby sie dziecko za panny nie urodzilo. No to facet sie zerwie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ślub też trzeba brać z głową i nie pod wpływem płytkich emocji jakim jest zakochanie. Kobiety zbyt szybko chcą ślubów i dzieci i potem mają tego efekty, bo zakochanie mija i jest problem. Drugi problem, to fakt że po urodzeniu wiele kobiet całą swoją miłość przelewa na dziecko, a facet staje się tylko dodatkiem, choć wcześniej był całym światem. Dziecko jest ważne, owszem, ale trzeba pamiętać że za naście lat dziecko opuści dom i pójdzie na swoje, a partner ma być tym na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta naprawde kocha to nie przelewa calej milosci na dziecko. Przelewa taka co tylko gadala ze kocha zeby slub byl a potem ma pretekst zeby faceta odsunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem bylam glupia kiedy mnie zostawil i kidy mama powiedziala mi ze kiedys znajde innego..ja nie chcialam innego chcialam jego bo uwazalam ze zaden inny facet nie bedzie w stanie pokochac dziecka tsj jak biologiczny ojciec..mialam nadxieje ze sie zmieni i nie wyobrazalam sobie ze jskis inny obcy facet kiedyd w ptzyszlosci moglby wychowywac moje dziecko..nie daj Bog jeszcze by je bil..bo przeciez nie jego..to nic by do niego nie czul.Dlatego powiedzislam mojej mamie..albo ten albo zaden inny.Dzid wiem ze bylam w bledzie..moj brat jest tego przykladem zaakceptowal i pokochal kobiete z dzieckiem...a ja mam najwspsnialsza szwagierke ..uwielbiam ja.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facrt nie kocha dziecka..to matka musi kochac za dwoje.to proste zreszta dziecko jest male i to ono wymaga stalej opieji a nie dorosly facet..fscet tsk samo powinien sie opiekowac i wspierav swoja kobiete a nie skupiac calej uwagi na sobie jak male dziecko..fscet ma byc podpora a nie fajtlapa.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka78
Gosc 13.34 dokladnie, i dopoki dziecko nie pojawi sie na swiecie, co mozna wiedziec, czy ten facet wlasnie nadaje sie na ojca? bo opowiadac bajki umie kazdy, a proza zycia nie jest taka kolorowa. Dziecko wychowac to bardzo odpowiedzialne zadanie. A tak czy siak, to KOBIETA zostaje z dzieckiem, musi je odziac, wykarmic, wyksztalcic. Tych kobiet nikt nie pyta jak sobie z tym wszystkim daje rade. Przez te siedem lat bycia samemu, mialam okazje wielu facetow spotkac, dla ktorych bylo wszystko piekne do momentu gdy dowiedzieli sie ze ja mam juz dziecko ktore ze mna mieszka. Wtedy 99% jakos przestawala byc zainteresowana.. mnie tez wychowywal obcy czlowiek, raz bylo fajnie, raz bywalo tez zle, ale na pewno to lepsze niz skazywanie sie takich kobiet na samotnosc, bo nieopdowiedniego faceta wybraly, na ojca swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka78
Gosc 13.39, wybacz, Ciebie mialam na mysli. Calkowita racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
13.49 - Mozesz podsumowac to co napisalas? Zostalas sama z dzieckiem przed slubem. Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem. Masz dziecko masz serie nowych obowiazkow i sytuacje w ktorej sie znalazlas. Teraz musisz poukladac to wszystko zeby wiedziec co chcesz robic dalej. Czy zalatwilas sprawe alimentow? Z czego chcesz zyc? Czy masz jakies wyksztalcenie/zawod? Jakie sa Twoje relacje z rodzina? Jak widzisz wychowanie swojego dziecka i swoja wlasna przyszlosc? Nad tym moze pomysl. Rozpatrywanie tego co bylo niczego juz teraz nie zmieni a Ciebie czeka wiele trudnych chwil i wiele spraw z ktorymi bedziesz musiala sobie poradzic. Jesli chcesz pogadac to moze lepiej poswiecic czas wlasnie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu co ty stale o tym zmuszaniu?czy ja kogos zmuszalam?powiem wiecej po tym wszystkm to mozna nawet powiedziec ze to on mnie zmusil do slubu bo potem to ja juz nie chcialam go znac..ni bo jsk zyc z kims jto zmudzal do aborcji.. jednak on nie odpuscil...pod presja swojego ojca sciagnal mnie z dzieckiem do siebie.Mamy slub bo jego i moi rodzicr nie uznaja zycia na kocia lape.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo ciekawe co piszesz, tylko że jak facet nagle z powodu chociażby pracy ma mniej czasu dla swojej kobiety, to od razu szuka sobie kochanka, lub non stop truje dupę że czuje się nieatrakcyjna, niekochana, itd... I przestań pieprzyć że facetom (tym normalnym) nie zależy na dzieciach, bo zależy i to bardzo, tylko że dziecko nie może być też całym światem, bo potem wyrastają pierdzielnięte maminsynki i księżniczki. A dlaczego faceci nie chcą się wiązać z kobietami z dziećmi? Z tego samego powodu dla którego kobiety nie chcą faceta z dzieckiem... mam znajomą co ma 8 letniego syna i psioczy na facetów, jak kiedyś zapytałem ją dlaczego nie poszuka sobie samotnego tatusia, to tylko mnie wyśmiała i stwierdziła że nie ma zamiaru wychowywać obcego bachora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah alimenty...no to juz troszke inna sprawa. Alimenty od panstwa dostaniesz gdy spelniasz norme zarobkowä i mieszkasz wraz z dzieckiem na terenie Polski. W innych wypadkach, zapomnij nie dostaniesz nic. Komornik??? on moze tylko to zajäc co legalnie wplywa na legalne Konto. Wystarczy ze cwaniak Konto zlikwiduje a wyplata wchodzi na Konto np matki, brata, drugiej zony..wtedy juz komornik nic nie zrobi. Jesli kobiety, wierzycie ze wam panstwo pomoze... to jestescie w bledzie. Panstwo nie robi nic takim cwaniaczkom mimo ze masz w reku wyrok o alimenty. Mozesz go oprawic w ramke, tylko do tego sie nadaje.. Kobieta z dzieckiem, nie wazne jak by ciezko jej bylo, musi sobie radzic sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda. ludziom w d****h sie poprzewracało. mam kolezanke ktura maz zostawił dla innej z dzieckie a swoich sie wyzekł i nie odwiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym bardziej nie rozumiem na co licza panny ktore robia sobie dziecko przed slubem. Myslec trzeba mozgiem a nie tylkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
romantyku bo ci faceci staja sie patologiczni dopiero jak sie nie chca zenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa faceci o ktorych zabiegaja kobiety i tacy ktorzy zabiegaja o kobiety. Ci pierwsi maja kobiety na seks. Ci ostatni na malzenstwo jak ukochany je kopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym potrafila zaakceptowac cudze dziecko..jednak nie jestem do konca przekonana czy chcialabym by ktos obcy w sensie biologicznym mogl wychowywac moje dzieci..tu chyba jestem bardziej sceptyczna bo nigdy nie wiadomo czego sie spodziewac..raczej moje dzieci to tylko moja sprawa..aczklwiek uwielbiam wszystkie dzieci mawet cudze .s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie chcą się żenić póki nie mają 100% pewności że ta kobieta, to ta właściwa, a tego nie da się przewidzieć w 2-3 lata, a kobiety w tym czasie najbardziej nalegają na ślub, potem fascynacja im mija i rozglądają się za innym. Więc im facet więcej nakłamie na temat ślubu lub jeszcze lepiej im szybciej poprowadzi przed ołtarz, tym dla kobiety lepiej, bo one myślą że jak facet już po ślubie to nie odejdzie, a nawet gdyby, to wezmą połowę jego majątku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu ..jaki ukochany?? ja nie mialam nikogo przed mezem ,maz byl pierwszym powaznym uczuciem.s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to skoro twoje dzieci to twoja sprawa, to po co wam facet, skoro i tak nie będzie miał nic do powiedzenia? Ale oczywiście fajnie byłoby jakby taki facet łożył na nieswoje dzieci, ale już słowa powiedzieć im nie może, bo przecież nie jest ojcem. Uświadczyłaś mnie w przekonaniu ze większość kobiet to idiotki i hipokrytki, wam wolno wszystko, a facet to dla was śmieć bez prawa do głosu... nic dziwnego ze faceci mają was w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.36..co Ty pieprzysz przecież to sie kupy nie trzyma..ja nie naciskalam..to on bajerowal mnie ze jak skoncze sxkole to wezmiemy slub.wszystko bylo zaplanowane.zostswilsm dla niego dom ,gdzie mialam wszystko i poszlam do biedy i glodu..z milosci i swiadomie..jednak czas pokazal ze tacy ludzie jak on nigdy sie nie zmieniaja mimo iz na kolanach i ze lxami e oczach ..obiecywal ze wszystko bedzie usłane rozami.potem to ja miałam kopnac go w d**e jednak tego nie zrobilam...dzis za to place wysoka cene.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrafie zapracowac na utrxymacie swoich dzieci i potrafie wychowsc je sama..utwierdzilam sie w tym przekonsniu ptzex lata bo i tak zawsze musze sobievradzic sama.sorry ale jak facet ma byc tylko do krzyku albo do zarabiania pienedzy to ja dziekuj***ardzo ale raczej nie skorzystamna uczylam sie w tej kwestii radzic sobie sama...musialam nie mialam innego wyjscia..ja potrzebuje czegos zupelnie innego...mianowicie uczuc..tylko ze faceci nie znaja pojecia uczucie wiec nie ma o czym gadac.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co rozumku nie miałaś i nie mogłaś wstrzymać się ze ślubem? Siłą zaciągnął cię pod ołtarz zaraz po szkole? Ile miałaś wtedy lat... 19-21? Ślub i dzieci to cholernie ważna decyzja, chyba najważniejsza w życiu, dla wielu jest to decyzja w założeniu na całe życie, więc lepiej poczekać niż pod wpływem emocji biec szybko przed ołtarz i potem narzekać na swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty idioto czy ja mowie ze ktojolwiek ma sie dokladac¿???(nie obrazaj mnie!!!s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny romantyk II
daj spokój, jakiegoś ******** sobie znalazła i dała mu doopy ... był piękny więc mu uwierzyła ... pokazała poziom swojej tępoty umysłowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie narzekala bym gdyby nie zrobil tego co zrobil i gdyby przez te wszystkie lata nie oszukiwal mnie ,wyzywal..skakal z piescismi kiefy pytam dlaczego komus daje pieniadze a dla wlasnych dzieci stale ich nie mami i uchylal sie od pracy..do kosciola tez nie chce chodzic.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×