Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poranna_kropla_rosy

praca jako asystentka stomatologiczna- jak to wygląda

Polecane posty

Gość poranna_kropla_rosy

Czy któraś kobieta szukała już pracy jako asystentka stomatologiczna?(kończę roczną szkołę policealną w tym kierunku w czerwcu). Czy chodziłyście po gabinetach z CV, szukałyście przez internet, przez gazetę? Co jest najbardziej skuteczne? I kolejne pytanie - jeśli znalazłyście już pracę, to czy inna asystentka czy dentysta pokazali Wam gabinet, powiedzieli o ich zwyczajach, czy od razu wszystko robiłyście dobrze, czy ganiono Was za drobne pomyłki? Pracowałam w zupełnie innej branży, teraz robię szkołę, mam dużą wiedzę, mam praktyki, ale wiem, że są rzeczy, których jeszcze nie wiem i liczę, że wyjaśnicie moje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kykyky
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_piękna_miła
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę, sama jestem ciekawa, jak wyglądają początki takiej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was uczył sie może w studium medycznym www.dental.szczecin.pl ? powiedziecie jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka macie szkole? wystarczy studium np takie www.dental.szczecin.pl ? czy cos jeszcze warto zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam szkołę w Krakowie, płatną, 1-roczną. Godzin miało być dużo więcej, jednak Paniom uczącym dentystkom nie zawsze chciało się przychodzić, prowadzić zajęcia i pokazywać nam gabinet i nasze zadania. Świetnie byłyśmy przygotowane do pisemnego egzaminu i do "projektu realizacji prac asystentki", ale jeśli chodzi o praktykę, to tragedia. Praktyki mieliśmy w gabinecie u pań nas uczących, myślałam, że skoro mnie znają i u nich się uczę, to nauczą mnie najlepiej. Lubię się uczyć, starałam się, pytałam, jednak moim zadaniem było głównie sprzątanie, mycie narzędzi i cięcie na pół wacików czy ligniny... Nie pokazano mi obsługi autoklawu, nie rozrabiałam materiałów, nie przygotowywałam znieczuleń. Płaciłam 300zł miesięcznie, teraz umiem bardzo niewiele. Byłam na dniu próbnym w gabinecie dentystycznym, dentystka mnie zapytała, jakim cudem ja mam papierek ze szkoły, skoro tylu rzeczy nie potrafię. No cóż - chciałam, ale panie dentystki miały nas wszystkie gdzieś. Być może w jakimś gabinecie dentyści douczyli by Was i wszystko pokazali, ja nie miałam takiego szczęścia. Planuję się przekwalifikować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zapisu do szkoły DELTA EDUKACJA! Mamy w ofercie szeroki wybór całkowcie darmowych kierunków! Zdobądź wykształcenie ! Zapraszamy do zapisu do Policealnej Szkoły Delta Edukacja za darmo! Zachęcamy do zapisu do Policealnej Szkoły Rozwoju Zawodowego w Krakowie na ul. Szewskiej 17/1 Zdobędziesz zawód bez żadnych opłat! Gwarancja bezpłatności na piśmie! Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym. Brak opłaty za egzamin, legitymację i indeks! Wydajemy bezpłatne zaświadczenia! Zachęcamy do zapisu już dziś! Zadzwoń! 798-149-906!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×