Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wojtunia

Korzystacie Z Usług Dekoratorów Wnętrz?

Polecane posty

Gość gość
Ja bardzo długo zastanawiałam się nad dekoratorem wnętrz. Aż w końcu postawiłam na funkcjonalnośc i wygląd mieszkania i decyzja padła na Natalie Kolasińską z Częstochowy. Moje mieszkanie jest bardzo funkcjonalne i ładne. Natalia to osoba pełna pomysłów z dobrym gustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam pracownię ARCHITETTO. Pani architekt, która ze mną współpracowała to świetna osoba, super profesjonalistka z dużą wyobraźnią i fajnym podejściem do klienta. Robiła aranżację całego mieszkania 50 metrów. Zajęła się wszystkim- wizualizacją, a potem nadzorowała prace wykonawców. Szybko złapałyśmy kontakt i jej pomysły oddawały to, co chciałam mieć w domu, a czego sama nie umiałabym ani zobrazować, ani często nawet wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze najlepszym wyborem w tym temacie sa firmy, ktore zajmuja sie kompleksowo sprawa dekoracji wnetrz, osobiscie moge polecic www.in-designer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć długo szukałam architekta z którym znajde wspólny język. Z polecenia umówiłam się na spotkanie z p. Natalią Kolasińską z Częstochowy. Początkowo obawiałam się że współpraca nie będzie wyglądać tak jak to sobie wyobrażałam. Stawiałam na dosyć proste, klasyczne wnętrze i bałam się że dosyć oryginalne propozycje składane przez panią Natalie mogą mi nie podpasować, a nawet jak się zgodzę to za jakiś czas będę żałować. Teraz jestem już na "mecie" i jestem bardzo zadowolona z efektów! Trzeba czasem się przełamać, zdecydować na niestandardowe rozwiązania i posłuchać kogoś kto jest specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem problem z tym żeby namówić żonę na architekta wnętrz. Chciałem ją po prostu odciążyć od tego. Długo ją przekonywałem. My akurat jesteśmy z okolicy Częstochowy i ostatecznie zdecydowaliśmy się na usługi p. Natalii Kolasińskiej. Spodobały nam się jej projekty i wizualizacja jaką dla nas przygotowała. Teraz projekt przeradza się w rzeczywistość, żona też jest zadowolona :)! Tak że drogie Panie należy słuchać swoich drugich połówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest teraz biur które oferują projekty wnętrz. Na pewno warto się na wstępie dowiedzieć po jakiej szkole jest architekt, bo ludzie po Akademi Sztuk Pieknych mają inne spojrzenie na wnętrza niż np. osoby po politechnice . Ja przy ostatniej inwestycji dotyczącej aranżacji biurowca współpracowałem ze studiem Bazylia (mają swoją stronę na www.bazyliaprojekt.pl ). Dokładna architekt, projekt od razu był do realizacji, nie trzeba było bawić się w milionowe poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal37737
Ja skorzystałem z usług biura KP Produkcja Archi-Tektury (https://kparchitektura.wordpress.com/) z Warszawy, szukałem dwa miesiące i znalazłem dobrych fachowców. Mieli swoją ekipę, więc wziąłem usługę pod klucz. Nie żałuję bo nie miałbym czasu sam się tym zająć, no a efekt super wnętrza mojego mieszkanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka Piłka
To jest tak jak z lekarzem dermatologiem. Można się leczyć na podstawie tego co się wygooglowało. Albo iść do fachowca i od razu się skutecznie leczyć. Tak samo z architektem. Można próbować samemu albo oddać to fachowcom. Zależy jaki efekt chcemy osiągnąć. U nas projektem (i wykonaniem poniekąd) zajęła się Iwona Terczyńska z Terczyńska Design. Jest polecana w Warszawie, bo posiada duże kwalifikacje i dużo realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglądała Wasza współpraca z projektantem. Czym zajmuje się projektant. Za co odpowiada projektant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najważniejsza jest wizualizacja - to ona pobudza wyobraźnie i pozwala dokonać ostatecznych zmian, jeszcze przed wykonaniem. My dostaliśmy wizualizacje realizowane w formie VR (eyecad VR), więc już w ogóle bardzo realistyczne wrażenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam tylko i wyłącznie z materiałów znalezionych w sieci, jest teraz tyle blogów, artykułów etc. na ten temat że każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×