Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nimfarita

wibratorek z paróweczki

Polecane posty

Gość nimfarita

nie miałam w domu prawdziwego wibratora a facet na działce ojcu pomaga. Otworzyłam lodówkę i sięgnęłam po paróweczkę...teraz jest mi lepiej. jakie wy macie pomysły na wibratorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczeksexsi
Może chcesz się zabawić na skype?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimbus z rosji
polecam tubkę z klejem ośmiorniczka... żeby nie miała tak ostrych krawędzi odkręć zakrętkę, wal ostro jakby cie twoj facet rżnął niemiłosiernie, a na koniec imituj wytrysk mocnym uściskiem tubki. efekt uboczny to zalepienie cipki, ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna.z.garwolina
No, no, no. Ja paróweczką się nie zadowalam. Za cienka. Jedynie krakowska sucha albo lepiej baleron lub szynka wiśniowa z listkiem. Jak przyłożę, zassam to aż przyjemniej się robi. A i zapach inny. Tak więc polecam coś grubszego. Możesz pokusić się również o kabaczek, albo na początek dość pokaźnego zielonego ogórka. To dobra rada dla początkującej. Później przechodź na te większe gabaryty. Krakowska sucha pozostawia dość mocny aromat kminku, ale po kilku myciach przechodzi. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimbus z rosji
nie no jak na zaawansowane zabawy to bakłażan pokaźny... kształt jego jest taki, że ułatwia zabawę - nie wypada z cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×