Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajtforlajf

Kąpanie kota

Polecane posty

Gość fajtforlajf

Kotka wróciła z wycieczki upaprana czymś dziwnym. Chcę ją wykąpać, ale nie mam szamponu dla zwierząt, a zoologiczny już zamknięty. Czy mogę ją wykąpać w zwykłym szamponie dla ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtforlajf
Nie mam. :/ Mam head&shoulders. Chyba nie zabije to kota jeśli użyję bardzo małej ilości, tak żeby tylko brudek puścił, i dokładnie go spłuczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic mu nie bedzie, ja kiedys
psa wykapalam w zwyklym szamponie bo tez nie mialam dla zwierzat a był cały ubłocony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz pafre razy tak miałam
i użyłam delikatnego dla dzieci ,wszystko było ok ... niestety jak kot jest zasyfiony to trzeba wykąpać :D bedzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica mrauuu
kapanie kota to zly pomysl >koty boja sie wody, jak ja kiedys chcialam wykapac to mialam na rekach pelno szram tak mnie kot podrapal gdy chcialam go wsadzic do wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtforlajf
Dla tej kotki kąpiel to akurat nie pierwszyzna. Latem często wychodzi na dwór więc w razie potrzeby (jak jest bardzo przyszarzała, co bardzo widać na białym kocie) jest kąpana. Znosi to spokojnie i nie rusza się, tylko miauczy przeciągle i żałośnie, co ma zmiękczyć serce oprawcy. Zawsze używałam szamponu dla kotów, ale teraz ubrudziła się po raz pierwszy w tym "sezonie" (jak jest zimno siedzi w domu) a szampon z zeszłego roku się skończył i jeszcze nie kupiłam nowego. Nie mam szamponu dla dzieci. Mam head&shoulders, męski żel pod prysznic, mydło w kostce oraz mleczko do demakijażu. :| Chyba ta pierwsza opcja będzie najlepsza. Spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×