Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedroneczki są w kropeczkii

Szukam chłopaka

Polecane posty

Gość ej ej ej chwila
teraz to nie wiem... tym nerwuskiem to mi zburzylas cale wyobrazenie :classic_cool: :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej ej chwila
milej, sympatycznej, delikatnej... ale mocno stapajacej po ziemi dziewczyny :classic_cool: no ale to juz nieaktualne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej ej chwila
ale kto teraz uwierzy, nerwusku :p hm... nie pamietam szczerze mowiac, moze pare zdan zamienilismy, na pewno nic godnego pamietania :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja daje słowo harcerza :classic_cool: dobra teraz twoja kolej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej ej chwila
a bylas w harcerstwie chociaz? :p ale co, wade czy zalete? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam :-P - miesiąc ale się liczy :D zaletę bo wady już wymieniałeś narcyzm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej ej chwila
a czyli niekonsekwentna :classic_cool: :D moglbym sie wykpic "upartym", no ale niech bedzie... inteligentny :classic_cool: :p to Ty teraz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekonsekwentna - no tak tylko facet sobie może dopowiedzieć :D to nie było moje powołanie :classic_cool: a ja zaletę czy wadę??;-) jak tak dalej będę pisała te swoje wady to już nie będę miała swoich tajemnic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej ej chwila
dopowiedziec? a to czemu? :D :p to moze podkrecimy tempo bo pozno sie robi, to niech bedzie zalete i wade :p a tajemnice na pewno sobie jakas wykombinujesz, w koncu jestes kobieta :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaletę i wadę spokojna- śpioszek :D co do kombinowanie tajemnic- to bym musiała kłamać a jeszcze się tego nie nauczyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz przepraszam że cię opuszczę - nie płacz :D- autorka jutro wróci :classic_cool:hihi ale wzywa mnie mój sen ;-)- dobranoc P.S. jesteś mi winny wadę i zaletę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ej ej chwila
no i klamac nie potrafi... az tak bardzo chcesz swoje zalety przedstawic? :classic_cool: :D to ja pomysle nad wada i zaleta, bedzie na nastepna okazje :p dobranoc spioszku ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dień dobry wszystkim. Ale mnie ominęło :s Aż odpuszczę sobie czytanie tych wypocim. Autorko, a co z tobą jest nie tak skoro chłopaka szukasz na kafe nawet bez "zdjęcia"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczki są w kropeczkii
Witam :) Widzę, że rozmowa wieczorna całkiem fajnie przebiegała ;) szkoda, ze beze mnie :P Ze mną wszystko ok, przynajmniej tak mi się wydaje :P A szukanie faceta na kafe to tak bardziej z nudów, chociaż pewnie bywalcy kafe odbierają to jako akt desperacji z mojej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczki są w kropeczkii
nie,. nie jest to akt desperacji, chociaż może na taki wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialas mi fote wyslac
i nie dajesz znaku zycia na tym gg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczki są w kropeczkii
na jakim znowu gg? Koleś chyba pomyliłeś numery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek22
szukasz jeszcze ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piczkawaw
Ja też szukam 519900108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walenty konik
po co ci chlopak, zwal se palcowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiedora
Ej, ludzie ;-) Chłopaka/laski szukajcie na portalach randkowych, a nie na forach. Np. na http://sympatie.eu/ możesz kogoś bliżej poznać, później się z taką osobą spotkać. Nie uważam, że forum jest dobrym miejscem do takich poszukiwań ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalukasz
Szukam przyjaciółki z chorzowa, katowic i bliskich okolice w celu wspólnego spędzania czasu wyjazdów nad wodę, parku, seksu itd. nie mam jakiś wyżej ustalonych co do wyglądu po prostu by można było z tb pogadać o wszystkim i do czasu do czasu zaszaleć bo przecież wakacje są :D. To teraz coś o mnie jestem 20l brunetem z chorzowa, 177cm wzrostu, brązowe oczy, przystojny oraz mobilny. Szukam jakiej przyjaciółki przez internet ponieważ na dzień dzisiejszy nie chce mieć dziewczyny. piszcie dziewczyny jalukasz@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin94aaa
Witam, mam na imię Marcin. Jestem 18-letnim prawiczkiem, ciemny blondyn, 188cm/88kg. Mieszkam w Warszawie. Z góry uprzedzam jestem nieśmiały z nowo poznanymi osobami. Więcej szczegółów jeśli jesteś zainteresowana. Pozdrawiam Pisz na prawiczek94a@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEKSUALNA ANKA
SZUKAM CHŁOPAK WIEK NIE GRA ROLI. MAM NAIMIE ANIA MAM 15 LAT JESTEM BRUNETKA I BARDZO LUBIE STARSZYCH FACETÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEKSUALNA ANKA
SZUKAM CHŁOPAK WIEK NIE GRA ROLI. MAM NAIMIE ANIA MAM 15 LAT JESTEM BRUNETKA I BARDZO LUBIE STARSZYCH FACETÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×