Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rumianek :)

F1 - awaria laptopa

Polecane posty

Gość rumianek :)

nie działa mi ekran w laptopie, nawet nie mignie, sam komputer działa, bo go słychać. kto wie, co się mogło popsuć? i czy można tymczasem jakoś podłączyć go do drugiego laptopa, żeby wykorzystać jego ekran? PILNE, bo jeszcze dzis muszę z niego skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek :)
nikt mi nie powie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się kiedyś taśma odczepiła od matrycy i dlatego nie było obrazu :) może najpierw to sprawdź ewentualnie podłącz laptop do innego monitora albo telewizora z funkcją monitora jeśli takowy posiadasz i zobaczysz czy działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek :)
podłączyłam lapto do innego monitora, nie działa, ale nie wiem, czy kabel zły źle przełączam (raczej nie) a może to ta taśma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek :)
sraki już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowadzę serwis laptopów i chciałem tylko pomóc ,a tu kultura na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek :)
dziękuję podszywowi za podbicie tematu, nie będę sie zaczerniać, bo zbyt czesto tu nie bywam, Acer Aspire One (nazwanie go laptopem to zbyt duży komplement). monitor ledwo coś wyswietla dziś, ale i tak nieczytelne, pewnie uszkodzony komputer. Piątek trzynastego na całego!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam45

Jak sie na tym nie znasz to lepiej nie ruszaj. Podjedz sobie do nich https://laptopmarket.pl/ . Naprawiają laptopy i to szybko. Na forum ci nikt nie pomoże, bo to trzeba mieć laptopa przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×