Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka matka matka

czy jak wasze nastolatki dostają kasę np od dziadków to ingerujecie w co kupują?

Polecane posty

Gość matka matka matka

czy jak dostaną pieniądze np od chrzestnych, dziadków itp i chcą sobie kupić np ubranie to idziecie z nimi i wspólnie wybieracie? czy wasze córki same już kupują? Moja ma 14 lat i już chce chodzić na zakupy z koleżankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o jak dostałam komunijne, jako 8 czy tam 9 letnie dziecko już sama chodziłam po sklepach i kupywałam sobe co tam chcem... moze troche zawcześnie, ale ludzie 14? no bez przesady :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie pozwoliła
najupiłaby niepotrzebnych rzeczy lub niedostosowanych do jej wieku. Zakupy z koleżankami mogą spokojnie poczekać do 16:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka matka matka
tez sie tego obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mialam 14 lat mogłam kupowac sama...ale czesto tez jezdzilam kupowac z mamą..ja akurat nei miałam gustu w spodniczkach odkrywajacych tylek i dekolt po pępek..wiec mama się nie obawiala..ale lubie nawet do tej pory jak mama doradza bo ma dobry gust i obiektywnie powie w czym wygladam ok a w czym okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia z Bielanowa
Moja corka dostala od ojca 300F do reki ma 12 lat wszystko sama przepuscila bo ojciec jej zabronil mowic mi o tych pieniadzach,jak sie dowiedzialam to myslalam ze wyjde z siebie,bo ona w sumie nic konkretnego za to nie kupila,tylko same duperele niepotrzebne.Mysle ze rodzice powinni kontrolowac to co kupuja ich nastoletnie dzieci,no ale jak widac nie wszyscy moga.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×