Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rhg35yt

I tak to jest jak się dzieci nie pilnuję a później wszyscy źli tylko nie mamusia

Polecane posty

Gość rhg35yt

Przyjechała do mnie siostra z 4letnim synem. Mieszkają z nami moi teściowie. Teść na początku maja spadł z drabiny i od tego czas brał zastrzyki przeciwbólowe bo tylko to dawało mu ulgę. No więc teściowie poinformowali siostrę aby nie puszczała dziecko do "ich" pokoi bo nie dość, że są tam leki to i jeszcze te zastrzyki a dziecku nie wiadomo co strzeli do głowy. A u nas w domu zamków w pokojach nie ma. To jeszcze siostra się obraziła na nich, że traktują ja jak idiotkę bo ona umie dziecko przypilnować. I przez kilka dni było ok. Siostra przez wiekszość dnia była sama w domu z dzieckiem. Wróciłam z pracy a w domu lament. Siostrzeniec był zmęczony więc podobno położyła go spać a sama poszła się opalać przed dom. Siostrzeniec się obudził i poszedł do pokoju tesciów, wygrzebał ze śmietnika zużytą strzykawkę i igłę i się ukłuł. Nie dość, że opieprz dostali wszyscy bo to każdego wina tylko nie jej to i jeszcze wyrzuciła zastrzyki teścia (te niezaczęte) do kontenera na śmieci. Jeszcze tego samego dnia wyjechała. Dziś dzwoni moja mama że siostra wczoraj syna... położyła do szpitala. Naopowiadała lekarzowi że syn się ukuł igłą narkomna co ma hiv i 50 innych chorób zakaźnych. Parodia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×