Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ula1974

Może właśnie Ciebie szukam?

Polecane posty

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi interesuje Cię praca z kosmetykami to oferta Mary Kay może być tym czego szukasz. Mary Kay oprócz bardzo wysokiej klasy kosmetyków, daje kobietom możliwość realizacji zawodowej i zarabiania pieniędzy, organizuje szkolenia mające na celu zdobycie wiedzy i umiejętności prezentacji produktów oraz pracy z klientami. Atutami współpracy z Mary Kay jest nienormowany czas pracy, szybka możliwość wspinania się po szczeblach kariery zawodowej ( osobiście znam dziewczyny, które po 7-8 miesiącach współpracy zostawały Dyrektor Sprzedaży Mary Kay), zarobki zależne od czasu poświęconego na pracę ( kilkaset lub kilka tysięcy złoty), rozwój osobisty, budowanie wiary w siebie, samozadowolenie. Główne zasady Mary Kay to: 1) traktuj innych tak, jakbyś sama chciała być traktowana 2) spraw abym poczuł się ważny 3) wzbogacaj życie kobiet-klientek (gdy poczują się piękne, będą siebie bardziej akceptowały) 4) zasada bezinteresowności 5) priorytety: wiara ( różnie pojmowana), rodzina, kariera 6) profesjonalna obsługa klienta 7) wyróżnienia i nagrody (od drobnych prezentów, poprzez wyjazdy zagraniczne, samochody czy piękną i drogocenną biżuterie). Mnie osobiście współpraca z Mary Kay nauczyła pozytywnego spojrzenia na świat, nauczyła mnie marzyć o rzeczach, które wcześniej nie przychodziły mi do głowy. Dzięki temu czuje się dzisiaj dowartościowaną osobą, przed którą, świat stoi otworem. Jeżeli to co napisałam jest Ci bliskie i chcesz poznać osoby kierujące się takimi wartościami napisz do mnie ula.pienkowska1@wp.pl Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia 333
znaczy się taka akwizycja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie akwizycja. To sprzedarz detaliczna swoim własnym znajomym. To AVON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....oraz znajomym znajomych :-) , przynajmniej na początku a w miarę pozyskiwania rekomendacji coraz dalej aż do całkiem nieznajomych nam osób. Mary Kay funkcjonuje nieco odmiennie niż firmy Avon czy choćby Oriflame, ponieważ produkty sprzedawane są tylko poprzez spotkania kosmetyczne na których klientki mogą wypróbowywać produkty na sobie. Katalogi otrzymują tylko osoby zainteresowane i są raczej dodatkiem. Klientki mają gwarancję 100% satysfakcji. Wszystkie te firmy są firmami sprzedaży bezpośredniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może dzisiaj ktoś będzie zainteresowany tym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsddffdfdf
spadaj z tym spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile wiem forum jest ogólne dostępne. Mogą z niego korzystać wszyscy. Ja również i ludzie na Twoim poziomie niestety też. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktokolwiekwidziałktokolwiekwie
jak długo się tym zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×