Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mi mała

Czy ktoś był na Karaibach? Co polecacie?

Polecane posty

Jestem w trakcie przeglądania ofert all inclusive na styczeń/luty 2012 (bo wtedy najlepsza pogoda tamże), ale ciężko znaleźć coś fajnego, sprawdzonego i zarazem nie rujnującego budżetu. Jesli ktoś był na jednej z wysp karaibskich właśnie zimą, proszę napiszcie z kim i gdzie najlepiej lecieć, ja na razie biorę pod uwagę tylko Thomsona i Thomasa Cooka - nie znam sie zupełnie na operatorach wycieczek, bo zawsze bierzemy self catering i sami wszystko organizujemy, ale w tym wypadku to odpada. Lecę z UK, interesuje mnie zwłaszcza Jamajka, Aruba, Barbados, Bahamy, Dominikana ale też mniejsze wysepki typu St. Lucia. Dziekuje z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Master. byłeś na Martynice? właśnie czytam o niej, to wulkaniczna wyspa? dobrze by było własnie poleciec na którąś z wysp nalezacych do francji, wielkiej brytanii itd, bo np na bahamy trzeba załatwić wizę turystyczną. zalezy mi na tym, zeby był fajny hotel i fajna okolica, no i przewoźnik sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala MI- myz mezem do tej pory 2 razy odwiedzilismy te rejony- Meksyk i Dominikane- oba miekjsca super, przepiekne hotele,b. wysoki standard, jedzenie rewelacja, planujemy jeszcze odwiedzic Kube. Na obu wycieczkach bylismy w grudniu- pogoda super, wtedy zaczyna sie sezon (ludzi mniej niz w styczniu/lutym). Przejrzyj oferty First Choice czy Thomson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja z mężem byliśmy na dominikanie na punta cana w hotelu bambu!a lecielismy z tui ale niemieckiej. I byliśmy w sierpniu gdzie niby miała być pora deszczowa, deszczu nie było , padało może ze 2 razy po 10 min, abyliśmy 15 dni. A nasi znajomi byli w sezonie i całe 2 tyg. padał im deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie Madziulka. widzisz, my własnie musimy w styczniu, bo do konca roku mamy już zaplanowane urlopy- za miesiąc Katalonia w Hiszpanii, a potem Polska. od stycznia nowy rok urlopowy, a ze lubimy zawsze dużo wczesniej planować, to już rozglądamy się za wycieczką na Karaiby właśnie:) poczatkowo myslelismy o Miami, i stamtad rejsie na Bahamy,ale własnie przez tą wizę rezygnujemy póki co. zresztą zawsze marzyłam, zeby polecieć nad Morze Karaibskie. mówisz, że Dominikana jest ok? mnie własnie trochę odpycha to, ze ostatnia taka popularna turystycznie, stosunkowo duża i pewnie masa ludzi tam jest. co do Thomsona, chyba własnie z nimi zdecydujemy się na wyjazd. możesz podać hotel, w którym byliście w obu miejscach? chciałabym mieć komfort i standard 3-4 gwiazdki, ale równocześnie cena rozsądna, czyli nic powyżej 1,5-2 tys funtów za all inclusive. dzieki raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Dominikanie bylismy w hotelu Gran Bahia Principe Ambar.miejscowosc Bavaro, rejon Punta Cana (bavaro ma najpiekniejsze plaze), hotel 5*, adults only, polozony w duzym kompleksie (4 hotele tej samej sieci ale odrebna plaza, restauracje, baseny, korzystac mozna z atrakcji pozostalych hoteli ale gosci tamtych nie moga korzystac z Ambaru wiec jesli zalezy Wam na spokoju i prywatnosci to jest idealny-nam wlasnie o to chodzilo- pelen relaks i cisza. Co do Meksyku- hotel Sandos Playacar Beach Resort 4*+, w miejscowosci Playacar, kolo Playa del Carmen (jakies 40 min jazdy od Cancun). Plaza rowniez rewelacyjna (nam zawsze na tym zalezy), jedzenie super, standard b. dobry, duzo rozrywek i programow animacyjnych, rodziny z dziecmi, imprezy itp. Takze 2 bardzo rozne hotele, zalezy na co sie nastawiacie (my raz chcielismy poimprezowac- Meksyk a raz porzadnie wypoczac i zrelaksowac sie- Dominikana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jeszcze dodam tylko, ze lecielismy z First Choice. Super biuro, dobra obsluga i rezydenrura na miejscu. Zwlaszcza na Dominikanie okazalo sie to pomocne bo wracalismy w okresie sniegow i mrozow w Anglii (zamknieto Gatwick, lot opozniony o 10h). Zostalismy 1 dzien extra w hotelu bez zadnych oplat,nadal z all inclusive. Ja powiem tak- Dominikana byla rewelacyjna ale wrocic chcialabym jeszcze raz do Meksyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za te wpisy. nie chcemy za dużo wydac, bo po 1 mielismy w tym roku duży wydatek (własne mieszkanie), a po 2 zawsze staramy sie w ciagu roku pojechac wiecej niz w 1 miejsce, żeby zobaczyć jak najwiecej świata:) póki co, rozwazamy najpowazniej Jamajkę i... Kenię:) i czuje po kościach, że zdecydujemy się na tę Jamajkę, no względnie Dominikanę, jesli pojawi sie jakaś świetna oferta w najbliższych tygodniach. na Jamajce może ktoś był...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki tropikalny rejs to przygoda na całe życie. Wiem coś o tym, bo swojego nie zapomnę, pływaliśmy zimą po Karaibach z Konradem z Tropical Sailing, który pokazał nam nieznane Karaiby, nieco od kuchni, poza utartymi szlakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×