Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ezia

Klubo-kawiarnia dla mam i dzieciaków

Polecane posty

Gość ezia

Witam, jestem Ewa i zwracam się do Was forumowiczki z prośbą o pomoc. chciałabym w moim mieście stworzyć klubo kawiarnie dla mam(tatusiów) i dzieci. Myślałam o miejscu w którym mamy mogą spokojnie odpocząć przy dobrej kawie podczas gdy ich pociechy bawiły by się w najlepsze w zasięgu ich wzroku pilnowane przez opiekunkę.Wiem że sporo takich klubów teraz powstaje dlatego jeśli jest tu ktoś kto taką kawiarnie założył byłabym wdzięczna za pomoc i rade. Lokal już znalazłam w miejscu w miarę w centrum miasta gdzie codziennie widuje cale grupy mam z dziećmi na spacerach.Dodam że byłby to mój debiut jako prywatny przedsiębiorca ale nie bardzo wiem od czego mam zacząć. Mam mnóstwo pomysłów,chciałabym się postarać o dotację z Unii albo z urzędu pracy,chciałabym organizować imprezy okolicznościowe dla dzieciaków i chciałabym również by rodzice mogli by zostawiać dzieci idąc np na zakupy. Niestety z samych pomysłów nic nie zdziałam a nie znam się na tym jakie pozwolenia i wymogi trzeba spełnić by otworzyć coś takiego. Z góry dziękuje z rady na forum lub na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×