Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kpt Smutne Oczy

Zwątpienie ...

Polecane posty

Gość Kpt Smutne Oczy

... mija kolejny pusty wieczór, siedze sama i zastanawiam się czy kiedyś sytuacja ulegnie jescze zmianie... mam 27 lat, ponoć jestem inteligentna, szczupła, z poczuciem humoru i powinnam sobie świetnie radzić w życiu, a tym czasem moje życie jest jakieś przepelnione pustką, nie chodzi o to, że cierpie na brak zajęć ... co to to nie, sztukę cieżkiej pracy i życia w ciągłym biegu, żeby nie odczuwać tej przeraźliwej samotności opanowałam do perfekcji ... tak bardzo chciałabym, nareszcie znaleźć to "coś" czego w tym wszystkim brakuje .. uczucia, wsparcia, zaufania ... narazie ukrywam się za maską pozornie szczęsliwej kobiety... spedzam wieczory w kinie, czytam, czasem wyskakuje ze znajomymi na piwo... ale maska silnej kobiety jest pozorna ... a ostatnio stała się też bardzo cieżka do noszenia ... czasem zastanawiam się, gdzie się czy są jescze na tej planecie mężczyźni którzy są wstanie opiekować się kobietą, szanować ją i wspierać jednocześnie... na mojej drodze są tylko tacy którzy uważają, że kobieta która otwarcie mówi o swoich niepokojach, marzeniach i pragnieniach to tylko same kłopoty ... myslicie, ze są jescze prawdziwi mężczyzni? tacy którzy np. chcąc sprawić radość są skłonni zebrać chociaz bukiet polnych kwiatów, zeby tylko poprawic kobiecie nastroj ? ktorzy marza o wspolnych podrozach i szalenstwach, rodzinie i dla ktorych ta druga osoba jest najwazniejsza ? ... bo ja doprawdy zwatpilam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandobra rada 2
jesli zwątpiłaś to szczerze ci współczuje, nie mysl tak negatywnie bo wpadniesz w depresje, pozatym jesli jestes inteligetną kobieta to dosklane powinnas sobie zdawac sprawe ze sa meżczyzni którzy myślą tak samo jak Ty i zadaja sobie te same pytanie czy sa wrażliwe kobiety które oczekują czułosci i prawdziwej miłości wierze w to ża takiego znajdziesz LO głowa do góryi powodzenia ::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eganef
myslicie, ze są jescze prawdziwi mężczyzni? tacy którzy np. chcąc sprawić radość są skłonni zebrać chociaz bukiet polnych kwiatów, zeby tylko poprawic kobiecie nastroj ? ktorzy marza o wspolnych podrozach i szalenstwach, rodzinie i dla ktorych ta druga osoba jest najwazniejsza ? taka stara a taka naiwna :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpt Smutne Oczy są tacy zapewne ale nie widzą cię zza maski "silnej kobiety" Można się opiekować silną kobieta pod warunkiem że ona nie będzie na każdym kroku próbować udowadniać nam że ona jest silna i nie potrzebuje opieki.... Wiesz silni faceci nie potrzebują się kopać z koniem żeby sobie udowodnić że są silni... A te "silne szczęśliwe kobiety" które to wszędzie pokazują najczęściej są takimi konikami.... Ile się kopać nie będzie to i tak cię skopie ;) Więc może zdejmij maskę? może wtedy dostrzeżesz tych facetów którzy tez masek nie noszą? Wiesz, maski bardzo ograniczają widoczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Heart
Widzisz ja ja szukam kobiety o która będę mógł zadbać troszczyć się i ona będzie umiała to odwzajemnić, myśli o samotności zagłuszam ciągła praca, i tez zastanawiam się czy sa jeszcze kobiety które potrafią kochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melaaaa
bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze są kobiety ktore potrafią kochać tylko jakoś ciągle trafiamy na nieodpowiednich facetów. Ironia losu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Heart
Ale cale zycie miec pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Heart
No to spotkalo sie dwoje ekspertow :( z brakiem wiary ze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, wiary nie traćmy zawsze może być gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Heart
juz tyle razy dostalem po dupie ze wiary niewiele pozostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinek87
Nie poddawać się. I robić swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Heart
jak na razie wegetuje i mam mala nadzieje ze w koncu poznam wlasciwa kobiete... co innego moge zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagłuszyć myśli i pragnienia, trwać poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Heart
ale ile mozna znosic te katorgi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinek87
Jakie macie znowu katorgii? Chyba trochę wyolbrzymiacie swoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Heart
24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami człowieka poprostu dopada zniechęcenie i ma dość szukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinek87
Ja nie wyobrażam sobie szukania na siłę. To chyba nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę cię zniechęcać ale w tych czasach długo się szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Heart
dlatego ja nie szukam, tylko licze na szczesliwy traf, a ty ile masz lat emu123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinek87
A to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na siłę to można być byle kim, tylko nie oto przecież chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Heart
zgadzam sie juz to przerabialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety więcej niż ty, ponoć większe masz szanse na atak terrorystyczny niż na znalezienie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Heart
:] wiecej znaczy ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×