Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozaiiikkaa

3 miesiace po cc, bol rany.

Polecane posty

Gość mozaiiikkaa

doszlam po cc bardzo szybko do siebie bo praktycznie juz na 2 dzien wszystko robilam, normalnie chodzilam etc. I teraz nie wiem czy dobrze robiłam bo wczoraj niosąc cięzkie zakupy rozbolała mnie ta rana i musiałam przysiąść na krawęzniku na troszke, zeby przeszło...to samo miałam po jeździe na rowerze,a podobno mozna juz sporty uprawiac po 5 tygodniach. Zresztą czułam sie na silach duzo wczesniej. Co sie moze dziac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blizna macicy potrzebuje co najmniej 6 miesięcy żeby zagoić się całkowicie a az dwóch lat żeby być mocną. blizna skóry ( Ja też jestem 3 miesiące po cesarce) goi się szybciej. Mnie nic nie boli ale blizna jest nadal bordowa miejscami i sama robiłam ten błąd że dzwigałam na brzuchu małą i ogólnie zrywałam się mięsniami brzuch a z łóżka i wiele innych błędów w przeciągu kilku tygodni od orodu aż otworzyła mi się blizna na centymetr (potem wszystko się zagoiło ale trzeba było czssu i odpoczynku) Daj sobie na luz, nie dźwigaj bo może naciągnęłaś bliznę i teraz pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bliznę mam tuż nad spojeniem łonowym , dosłownie nieskie figi nie odsłaniają blizny a moja kolezanka ma bliznę dużo wyżej i taka blizna jest bardziej narażona na naciągnięcia bo mięśnie brzucha pracują i naciągają ją, blizna nisko zlokalizowana nie odlega mięśniom brzucha i jest właściwie nieruszana podczas lekkiego wysiłku. Moje ptwarcie rany spowodowało kładzenie malucha na podbrzuszu i zbyt szybka po porodzie aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaa ma kotaaaa
mnie też zaboli a to już 4 miesiące...najgorzej jak biegam i się zatrzymam masakra :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×