Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olenkaaaa125Sashka

Gorset jaki wybrać ? Ktoś nosił ? I jak zadowolona ?

Polecane posty

Gość Olenkaaaa125Sashka

Gorset kto go nie kocha ? Dodaje seksapilu podkreśla sylwetkę, a nawet ją modeluję (mojej przyjaciółce ubyło w talii 12 cm) fakt, faktem kupowała 2 rozmiary za ciasny ściskała go do ''oporu'' i po roku noszenia widać piękne efekty bez żadnych diet i ćwiczeń wadą natomiast jest deformacja od gorestów osunięta w dół klatka piersiowa, opadnięcie narządów wewnętrznych, ale i tak mimo to mam ochotę zaryzykować. Stwierdziłam,że w stosunku do siebie nie będę aż tak drastyczna i wybiorę odpowiedni dla siebie rozmiar czyli S. Mam kilka pytań skoro noszę S, a na forum czytałam, że lepiej schodzić z numeracją o 1 w dół, to czy wybór XS byłby odpowiedni ? I jaki wybrać, który najlepszy ? Kupowała któraś z was któryś z tych, bo ja mam do wyboru 3 opcje : http://allegro.pl/czarny-gorset-underbust-kamizelka-retro-gothic-s-i1605155222.html http://allegro.pl/gorset-underbust-satyna-s-retro-vintage-gothic-i1605155262.html http://allegro.pl/underbust-eko-skora-s-retro-punk-gorset-emo-i1605155281.html Może macie opinie na ten temat, którymi zechcecie się podzielić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhgffdfd
drogie pierdoly, no ale jak ktos ma duzo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaa125Sashka
nie przelewa mi się, a na pewno nie szastam kasą od dłuższego czasu chodzi za mną taki gorset :) 'zawsze chciałam mieć takie coś' :D a kiedy już sobie mogę na to pozwolić z zbliżająca się wypłatą to czego nie :) ale dzięki za wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaa125Sashka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaa125Sashka
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskawezsieogarnij
ja tam kocham gorseciki ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airika.
Jezuuuu... baby zabieraja sie za gorsety A gówno o nich wiedza. Przede wszystkim, taki 'gorset' za 70zl gówno ci da. Po drugie, 14 fiszbinów to o wiele za malo zeby zredukowac talie. Po trzecie, GORSETU NIE MIERZY SIE jako 'L' 'M' 'S', tylko na cale w talii. Po czwarte, najlepsze sa gorsety robione na miare no ale to droga impreza. Ja mam 3. Po piate, zeby dobrac odpowiednio gorset, musisz znac swój obwód w talii w calach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaa125Sashka
Airika. - jak przenieść swoje wymiary na cale ? Jak to obliczyć, bo mało mi to mówi ? to jaki byłby odpowiedni i z iloma fiszbinami ? Mogłabyś znaleźć mi przykładowy najlepiej na allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaa125Sashka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airika.
1 cal = 2.5cm Zmierz sie centymetrem w talii. ja mam np. talie 24 cale, ale w gorsecie potrafie sobie odjac nawet 6 cali, schodzac do 18tu. To okolo 46cm w gorsecie. Odpowedni tzn. przynajmniej 3 warstwy materialu, okolo 24 fiszbinów. Na allegro nie znajdziesz nic godnego uwagi. Absolutnie NIC. Rok temu w wieku 17 lat kupilam swój pierwszy gorset na stronie corsets-uk.com Te sa wcale niezle jak na poczatek. Ogólnie, gorsety to wcale nie jest taka prosta rzecz... mozna sobie pieknie wymodelowac sylwetke, tylko ze trzeba sporo o tym wiedziec. Osobiscie, uwazam sie za eksperta. Zamierzam sama szyc gorsety, niezle mi to wychodzi. Ale to jest droga impreza, przynajmniej 1000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaa125Sashka
hmm patrząc po tej stronce niektóre mają po 12 fiszbin :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaaa125Sashka
ok, wysyłka bez problemów dotarła do Polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airika.
Bez problemów. Powinnas wybrac 'waist training'. Zmierz swoja talie i wybierz gorset 4 cale mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airika.
Levv, taki gorset to wcale nie gorset. Tylko malo ekscytujaca, sporo zakrywajaca bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airika -> tak a potem ma się kłopoty z kręgosłupem, wątrobę i paroma innymi narządami, a przy facecie wstydzi się rozebrać bo w rzeczywistości ma 5-10 kilo więcej niż na ile wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airika.
Gorset wymusza prawidlowa postawe i zdrowa diete. Przemieszcza zebra i narzady, ale tak naprawde jest o wiele mniej drastyczny niz ciaza. Kobiety w gorsetach mdlaly, w ciazy tez mdleja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werotka
a mi tak na prawdę ortopeda zalecił gorset gdyż miałam prawe żebra bardziej wysunięte i to polegało na ich porządnym ustawieniu do szeregu :) miałam wtedy niecałe 15 lat, i od zawsze bardzo duże wcięcie w talii (gdy byłam 1 raz u lekarza to się pytał czy ja już rodziłam haha :D) gorset miałam dobrany tak jak mówi AIRIKA więc słuchajcie się jej :P nic nie uszkodził - a pomógł - wątroba zdrowa hehe :) teraz mam 20 lat i niezwykle ukształtowaną talię, nie noszę gorsetu od jakiś 2 lat (tylko na jakieś super okazje gdzie muszę się wcisnąć w suknie o 3 rozmiary mniejszą :D) a talia się utrzymuje. Troszkę boję się ciąży ale bez wahania wybrałabym zdrowe dzieci aniżeli nieziemską sylwetkę. Mąż wciąż się nią zachwyca a dziewczyny na plaży aż się czerwienią z zazdrości :)) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katty27
Ja kupuję gorsety na www.4lejdi.pl mam już kilka i będę miała jeszcze więcej :) gorsety są super! polecam ten sklepik bo ceny bardzo przystępne znacznie niższe niż w innych sklepach a jakość super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorseciara
polecam autentyczne gorsety ze sklepu www.sklepburleska.pl Ponad 500 modeli do wyboru. I nie jakieś gówno na plastikowych fiszbinach made in china co się rozleci po 3 imprezach i kompletnie nie modeluje talii (a takie jest zadanie gorsetu własnie) tylko porządne gorsety z Wielkiej Brytanii z porządnych materiałów, metalowych fiszbin, różnych konstrukcji, taśm wzmacniających talie, tunele na podwiązki. Ja mam już 4 gorsety z tego sklepu, i jestem bardzo zadowolona, mój najstarszy ma już prawie 2 lata nosze go prawie codziennie, a wygląda jakbym kupiła go wczoraj, czego nie mogłabym powiedzieć o gorsecie który kiedyś kupiłam na allegro made in china i popruł się na pierwszej imprezie a reklamacji nie chcieli mi przyjąć :/ I jezeli ktoś nie ma pojęcia o gorsetach w zakładce Gorsety na stronie www.sklepburleska.pl (lewy gorny rog) można sobie poczytać jakie warunki powinien gorset spełniać, żeby wyszczuplił sylwetkę, jak sie go mierzy, jak się o niego dba, i jak go dobrać do swojej figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrób sobie własny gorset! Obecnie w Warszawie, w splocie artystycznym są prowadzone zajęcia z historii gorsetu, po czym możesz stworzyć sobie jeden własny i unikatowy! Polecam, naprawdę niezła zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fashion_Addicted
Jeśli chodzi o gorsety, to fajnie,że istnieją w Polsce sklepy, które oferują usługi profesjonalne za dużą kasę, ale ja pierwsze kroki stawiałam z gorsetami za niewielkie pieniądze,żeby nie tylko fajnie wyglądać, ale też przyzwyczaić ciało do tego,ze ma się zachowywać tak a nie inaczej. Polecam underbust z satyny od polskiego sklepu AmazingGirl.pl Mimo braku miliona fiszbin naprawdę zredukował mi rozmiar talii o kilka cali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorset jest niesamowicie seksownym ciuszkiem. Zasłania to co trzeba, ale jednocześnie odsłania tyle, żeby pobudzić wyobraźnię :) Mam kilka gorsetów i wciąż kupuję nowe. Niedawno odkryłam ten sklep http://skleperotyczny.eu/, mają śliczne gorsety, chyba zamówię jakiś nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinnnaaa
Gorset to super sprawa. Ja używam go przede wszystkim w sytuacjach łóżkowych ;) Świetnie podkręca nastrój i sprawia, że mój mąż wręcz odchodzi od zmysłów! Polecam wszystkim Paniom gorsety. Przede wszystkim te ze wstydliwie.pl - nie dość, że są ładne, seksowne to jeszcze jakie wygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simmona3
No trzeba przyznać że niektóre gorseciki na przykład tutaj https://ekskluzywna.pl/gorsety wyglądają mega zmysłowo, ja mam takie dwa komplety i lubię taką bieliznę, dobrze się w niej czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×