Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angullek

Prezenty w formie bonów prezentowych.

Polecane posty

Gość martinkoff
zgadzam się z moją przedmówczynią - nie ma nic gorszego jak takie żenujące wręczanie kasy. co innego kolacja na jachcie - to już konkretny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiście żałuję,
osobiście żałuję, że nie jesteś moją córką - taki prezent to jest dopiero frajda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio z pisio
a czy na takiej kolacji podają też zupę? :D ciekawa jestem, jak to sztuka utrzymac talerz gorącego rosołu przy bujającej łajbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaworekkulkofffy
Daj sobie spokój z zakupem takich produktów? Przecież to jest ani praktyczne, ani miłe, ani użyteczne. Ot, gadżet do niczego nie przydatny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinekXVC
bonyp rezentowe są w porządku, jeśli osba, dla której je kupujemy mieszka w dużym mieście i moze wykorzystać bony w dowolnym momencie. nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy mieszkam w Pcimiu Dolnym, do powiedzmy Empiku mam 300km i mam się jarac, że dostałam od kogoś talon do teg sklepu. dla mnie porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandolka-folka
racja i to święta! prezenty trzeba kupowac z głową;) Jesli ciocia Gienia mieszka na wsi zabitej dechami, to wątpie by ucieszyła się z bonów do empiku czy reserved....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariosonosek
Widzę, że jestem w mniejszości, bo ja bardzo lubię dostawac takie bony prezentowe. Lepsze to niż kasa w kopercie i lepsze niż nieudane prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...panienkazokienka...
Reweleczka! :) Bardzo mi się spodobało. Mam pytanie, czy może już kupiłaś tę kolację? Jestem strasznie ciekawa wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predkoletta
wrażenia jak wrażenia :) jeśli ludziska nie dostają spazmów na widok łajby, i nie mają uczulenia nażarcie, to pewnie jest sponio .... w sumie nawet narobiłaś mi smaka wizją takiej kolacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewam SPAAAAaa
Zdecydowanie lepsze bony zakupowe. przynajmniej nikt mnie nie zmusi do spędzenia dnia w SPA czy innym g...nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja matka to mnie oduczyła...
Moja matka jest wiecznie niezadowolona z prezentów tzn. niby się cieszy ale po wzroku widać, że np. buteleczka perfum za mała albo, że ja ślicznie pachnę (czyli moje perfumy pewnie lepsze), wisiorek niby śliczny ("ooooo szary") ale 5min. później pyta się co to za czarn kamień mam na szyi:/ (w domyśle, że ona by taki wolała). Ooooo jaka ładna bluzeczka czy sweterek ale 3min. później mówi, że jakbym coś w sklepie takiego a takiego widziała to żebym jej kupiła. Oj masa takich przykładów. Mąż mnie trochę do opamiętania z prezentami dla niej przywołuje dlatego, że matka zawsze zachwycona jest prezentami od mojego brata (a brat szczerze to leje na to co matce daje, bo jest mu to obojętne), prezenty ode mnie zawsze mogłyby być większe, lepsze itp. ja jej nie mogę dogodzić. Ona natomiast nie za bardzo dba o to co mi daje. I skończyło się, teraz jest książka, czekoladki, kawka, kwiaty albo równie mało osobiste prezenty. Dość tej niewdzięczności i przykrości mi sprawianej. Dając jej bon prezentowy pewnie byłoby: :"ooooo świetnie" po 5min: "będę musiała sobie dołożyć":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywulasek33322
Normalnie jakbym czytała o własnej rodzicielce. Ta też zachwyca się byle gównem z biedronki - byle tylko było od mojego durnego brata. a ja cokolwiek bym dała, to i tak zawsze jest do bani. Czy uwierzycie, że kiedyś zachwalała wszytskim jakąś bombonierke produkowana tlko dla lidla.... a Merci ostentacyjnie pluła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Foto-trendy
Już ty dobrze wiesz, że linki działają , wiec daruj sobie takie pytania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foto Tędy i Owędy :D
Foto Tędy i Owędy :D A kysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinek8883
to chyba coraz bardziej popularna forma doręczania podarków. mnie jednak słabo przekonuje. wolę jednak prezent tradycyjny w pudełku z koarkdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda-soda33
take bony sa fajne:) mnie sie bardzo podoba taki rodzaj prezentu zamiast koperty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotełka i szufelka
fajna sprawa, jeśli chodzi o osoby młodsze. w przypadku starszych, mieszkających na wsiach i w małych miasteczkach, chyba się to nie sprawdza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreciolek6464
ciekawie pomyślana opcja wręczania prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolowakretka
świetny pomysł szczególnie przy takiej pogodzie jak teraz. ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas98
Wydaje mi sie, ze prezenty w formie bonow sa swietnym rozwiazaniem, gdyz obdarowany moze sie naprawde swietnie bawic dzieki nam. Osobiscie mialam okazje kupowac taki bon na stronie: http://www.podarkinakartki.pl/ Jest tam bardzo duzy wybor. Ja akurat kupowalam tanszy prezent, ale mozna wybrac tez drozsze nawet za tysiac zlotych. To oczywiscie zalezy od sytuacji finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanica pytona
Obczajam zakup takich prezentów "voucherowych", ale cały czas zastanawiam się, jak zostana one odebrane przez starszych członków rodziny. O ile brat i siostra się powinni ucieszyć, to nie wiem, jak zareaguje np. babcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsjxm
dla mnie to nowość. nigdy czegoś takiego nie widziałam. pytanie tylko, czy dla osób z wiosek to fajna opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataa231
Ogólnie jeśli chodzi o tego typu bony i kupony to mogę Wam polecić stronę: http://www.podarkinakartki.pl/ Można tam znaleźć wiele fajnych i nietypowych kuponów, które następnie można wręczyć danej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donicestalowe.pl
Ja chyba wolałabym dostać coś praktycznego jak chociażby elegancką donice www.Donicestalowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qauhbxsilsa
hahaha, donice stalowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka21
Bony to dobry prezent, bo gdybym dostała donicę to bym się załamała :) Na gwiazdkę dostałam kartę prezentową do media expert , mój brat mi taki prezent sprawił, przynajmniej sama mogę sobie wybrać co chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria Bekam-
O rany, rzeczywiście wizja doniczki pod choinką jest przerażająco śmieszna :))))) Ropzumiem, że mama kupuje córce doniczkę, a tata worek z ziemią? :) Nie no czad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRAWDZILAM TO
a ja wlasnie dostalam kupon na amazon.com i uwazam, ze to jest swietny pomysl! Juz sie ne moge doczekac procesu wybierania.Pewnie tak sobie bede wybierac i wybierac przez miesiac :) www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×