Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trust_

Prezerwatywa nie pękła, a ona mówi, że jest w ciąży. możliwe?

Polecane posty

Gość trust_

zerwałem z dziewczyna bo nam się nie układało i nic do niej nie czuje ale ona niedawno powiedziała że jest ze mną w ciąży. zastanawiam się, czy mnie nie kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie pękła, to jest mozliwe, ale baaaardzo mało prawdopodobne. Zaproponuj, że kupisz test i niech zrobi przy tobie, bo to bardzo częsta zagrywka porzuconych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trust_
ale jest to możliwe? czyżby była aż tak zdesperowana żeby mnie okłamywać? od tej strony jej nie znałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miii
Jest mozliwe, zapewniam Cie, sama tak zaszlam w ciaze z moim mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej na pewno cię okłamuje. Prawdopodobieństwo zajścia przy prezerwatywie jest, choć bardzo nikłe, sperma mogła np. wyciec górą kondoma, mogło się zrobic jakieś mikropęknięcie, mogłeś np, dotykać ja palcem, na którym miałeś ejakulat. Ale ja raczej skłaniam się ku okłamaniu, to się często zdarza. Kup test, idż do niej i niech pójdzie do toalety, zrobi i ci pokaże. I powiedz wprost, że zwyczajnie nie wierzysz, bo prezerwatywa nie pękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone korale
pewnie, że kłamie..Czemu ta ciąża wyszła przy zerwaniu? czemu przed zerwaniem tego nie powiedziała? Wiesz masz szczęście jakbyś jej wcześniej powiedział..pewnie by dziurę zrobiła w prezerwatywie i byłaby w ciąży. Jak prezerwatywa cała to nie ma mowy o ciąży. Chyba, żeby jej wpadła do środka, co się nie zdarza. To manipulantka, bo o ciąży powiedziałaby ci wcześniej a nie po zerwaniu.. Może myślała, że jak ci powie to wrócisz do niej, pogodzicie się, prześpicie i wtedy zajdzie. Cwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trust_
też się zastanawiam, czy tak nie jest ale z drugiej strony myślę że ona taka nie jest by mnie okłamywać w tak perfidny sposób. może ona po prostu się dowiedziała o tej ciąży dopiero po moim zerwaniu. ja i tak będę kazał jej zrobić test ale chciałem po prostu wiedzieć czy jest duże prawdopodobieństwo że zaszła w ciąże gdy gumka nie pękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj spokój, jak gumka nie pekła to prawie na bank nie jest w ciąży. Każ zrobić ten test i po sprawie. Miałam kiedyś znajomą (normalną, inteligentną), która też tak kombinowała i kłamała facetowi, który ją rzucił, ze jest w ciąży. Nie wiem w sumie jaki to miało cel, i tak się wyda i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, niekoniecznie się wyda
taka laska kombinuje, że facet do niej wróci, będą się seksić bez zabezpieczenia, bo po co skoro jest w ciąży i wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×