Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prowokacjjaaaa

Czy wierzycie w sny?

Polecane posty

Gość prowokacjjaaaa

Ja nie wierzylam...ale chyba zaczne. Albo wybiore sie do lekarza...psychiatry albo na rozmowe z ksiedzem. Zauwazylam, ze jak sni mi sie zmarly Dziadek to dzieje sie cos zlego. Wiezryc czy to przypadek? A jesli prawda to ja nie chce zeby tak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanananananaaa
Ja tez czasem wierze w sny bo mi sie niekiedy spelniaja moze to takie blache sprawy ale np snilo mi sie kiedys ze nie zdaze na autobus i tak bylo i innych przypadkach tez sie sprawdzilo ale niezawsze sie sprawdza wiec niekoniecznie to musi byc to wiec moze nie martw sie na zapas i ciesz sie ze mozesz chociaz w snach dziadka zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dzis mialam dziwny sen i dzien do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×